TESCOMA multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO


TESCOMA multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO

Nábytek | Bytové doplňky a dekorace | Doplňky do kuchyně | Kuchyňské náčiní | Obracečky

✅Při vaření a grilování by se vám jistě hodily tři páry rukou… nebo unikátní multifunkční kuchařská pinzeta 3 v 1  Presto z kvalitní nerezavějící oceli. Stačí jen vyměnit zakončení z kvalitního žáruvzdorného nylonu a získáte kuchyňskou pinzetu, široké kleště nebo vařečku. Díky odnímatelnému zakončení je vhodná i pro nádobí s antiadhezním povlakem, jejichž povrch nepoškodí. Výměna zakončení je snadná a rychlá. Snadná údržba. 3 roky záruka.Obsah balení: 1x nerezová pinzeta 3x vyměnitelné zakončení z kvalitního nylonu plastový zásobník na nylonová zakončení opatřen očkem pro zavěšení..Tescoma multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO

Tescoma multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO

✅Při vaření a grilování by se vám jistě hodily tři páry rukou… nebo unikátní multifunkční kuchařská pinzeta 3 v 1 z kvalitní nerezavějící oceli. Stačí jen vyměnit zakončení z kvalitního žáruvzdorného nylonu a získáte kuchyňskou pinzetu, široké kleště nebo..


TESCOMA multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO 5 (100%) 24 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma multifunkcni kucharska pinzeta presto obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma multifunkční kuchařská pinzeta presto? Poradíme jak vybrat TESCOMA multifunkční kuchařská pinzeta PRESTO, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt