Tescoma forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 10 ks


Tescoma forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 10 ks

Pečení | Vykrajovátka a rádla | Vykrajovací formy

✅Domácí pasta je prostě ECCELLENTE. Čerstvé ravioli plněné sýrovou, masovou, zeleninovou nebo houbovou směsí patří ke klenotům italské kuchyně… a nyní i té vaší!   V ČEM JSOU FORMY NA RAVIOLI VÝJIMEČNÉ? Díky novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlně připravíte 10 fantastických kousků najednou, vždy perfektně pravidelných a vždy pevně spojených.    JAKÉ DALŠÍ VÝHODY MÁ FORMA NA RAVIOLI? velmi rychlá příprava vynikajícího obědu či večeře   originální slané i sladké recepty součástí balení   v nabídce také formy na kulaté ravioli a čtvercové i kulaté raviolini   JAK FORMA NA RAVIOLI FUNGUJE? Na pomoučenou formu položíte plát těsta, rozmístíte náplň, překryjete druhým plátem těsta a pomocí válečku těstoviny vykrojíte a současně uzavřete. Užijte si originální chuť slunné Itálie v kteroukoli roční dobu!         Materiál: prvotřídní odolný plast.   Údržba: formy jsou vhodné do myčky.   Záruka: 3 roky.  ..Tescoma Forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 10 ks

Tescoma Forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 10 ks

✅Vynikající pro rychlou přípravu tradičních italských plněných těstovin ravioli. Na formu položte plát těsta, rozmístěte náplň, překryjte dalším plátem těsta a několika tahy válečkem vytvořte ravioli. Opatřeno protiskluzovou úpravou. Vyrobeno z odolného plastu, vhodné do myčky. Návod k použití s recepty je..


Tescoma forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 10 ks 4 (80%) 28 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma forma na ctvercove ravioli delIcia, 10 ks obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma forma na čtvercové ravioli delÍcia, 10 ks? Poradíme jak vybrat Tescoma forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 10 ks, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt