Tescoma otvírák číšnický dvoukrokový UNO VINO


Tescoma otvírák číšnický dvoukrokový UNO VINO

Nápoje | Barmanské a sommeliérské pomůcky | Otvíráky lahví

✅Otevře každou láhev s vínem snadno a bez rizika přetržení korku.     V čem je otvírák číšnický dvoustupňový UNO VINO výjimečný?   S dvoustupňovým otvírákem UNO VINO otevřete snadno všechny typy vinných lahví - běžná i luxusní vína, včetně archivních vín s dlouhými korky. Díky dvoukrokovému systému a dostatečně dlouhé spirále s antiadhezním povlakem je otevírání vína rychlé, snadné a bezpečné, bez rizika přetržení korku.   Jaké má otvírák číšnický UNO VINO další výhody?   nerezová čepel je určena pro snadné odstraňování fólií z vinných lahví díky masivní konstrukci a dokonalému provedení je vhodný pro domácí i profesionální použití.   Materiál: Prvotřídní nerezavějící ocel a odolný plast. Údržba: Nemyjte v myčce. Záruka: 3 roky. ..TESCOMA otvírák číšnický dvoukrokový UNO VINO

TESCOMA otvírák číšnický dvoukrokový UNO VINO

✅Číšnický dvoukrokový otvírák Uno Vino otevře každou láhev s vínem snadno a bez rizika přetržení korku. Díky dvoukrokovému systému a dostatečně dlouhé spirále s antiadhezním povlakem je otevírání vína rychlé, snadné a bezpečné, bez rizika přetržení korku. Díky masivní konstrukci a dokonalému provedení je vhodný..


Tescoma otvírák číšnický dvoukrokový UNO VINO 3,25 (65%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma otvirak cisnicky dvoukrokovy uno vino obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma otvírák číšnický dvoukrokový uno vino? Poradíme jak vybrat Tescoma otvírák číšnický dvoukrokový UNO VINO, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt