Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 50x40 cm


Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 50x40 cm

Pečení | Příprava a zpracování těsta | Vály na těsto

✅Moderní silikonový vál vynikající pro přípravu všech druhů těsta a cukrářských pokrmů.   V čem vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?   Silikonový vál SiliconPRIME je vynikající pro přípravu těst, marcipánu, cukrářských potahovacích hmot a dalších cukrářských pokrmů. Vál je opatřen stupnici pro přesné odměřování a porcování. Díky vysokému lesku na spodní straně válu přilne dokonale ke stolu, díky sametově matnému povrchu na pracovní straně se těsto k válu nelepí a po rozválení je dokonale hladké. Vál je perfektně skladný, po použití jej stačí srolovat a sepnout klipem, zabere jen minimum místa.   Jaké má vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME další výhody?   je žáruvzdorný vynikající i jako podložka pod horké pekáče a nádobí.   Materiál: Prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. ..TESCOMA vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 50x40 cm

TESCOMA vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 50x40 cm

✅Silikonový vál Delícia SiliconPRIME značky Tescoma je vynikající pro přípravu těst, marcipánu, cukrářských potahovacích hmot a dalších cukrářských pokrmů. Vál je opatřen stupnici pro přesné odměřování a porcování. Díky vysokému lesku na spodní straně válu přilne dokonale ke stolu, díky sametově matnému povrchu..


Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 50x40 cm 5 (100%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma val s klipem delIcia siliconprime 50x40 cm obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma vál s klipem delÍcia siliconprime 50x40 cm? Poradíme jak vybrat Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 50x40 cm, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt