LEROS Baby Dětský čaj Malinka

LEROS Baby Dětský čaj Malinka

LEROS Baby Dětský čaj Malinka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětské hračky
Dodavatel:Leros Baby
Cena:35.00 Kč
LEROS Baby Dětský čaj Malinka 5 (100%) 18 hodnocení

✅ Ovocný čaj s malinovou příchutí, ovocný čaj aromatizovaný v nálevových sáčcích. Vyvážená čajová směs šetrná k dětskému zažívání. Jednotlivé složky jsou zdrojem pro organizmus důležitých přírodních barviv s antioxidačními účinky a vitamínů. Přírodní aroma čaj příjemně doplňuje oblíbenou dětskou příchutí. V letních měsících doporučujeme čaj podávat vlažný nebo chlazený. Bez kofeinu. Složení: Plod šípku, květ ibišku, jablka, list maliníku 10%, přírodní aroma 7%.


 • LEROS Baby Dětský čaj Bylinný
  LEROS Baby Dětský čaj Bylinný

  Bylinný čaj v nálevových sáčcích. Doplněk stravy. Bez chemických přísad a aromat. Čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu..

  35.00 Kč
 • LEROS Baby BIO Dětský čaj Fenyklový
  LEROS Baby BIO Dětský čaj Fenyklový

  Bylinný čaj v nálevových sáčcích. Bez chemických přísad a aromat. Fenykl podporuje trávení, pomáhá při nadýmání a plynatosti...

  40.00 Kč
 • LEROS Baby Dětský čaj S ovocem
  LEROS Baby Dětský čaj S ovocem

  Ovocný čaj v nálevových sáčcích. Doplněk stravy. Bez chemických přísad a aromat. Čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu..

  35.00 Kč
 • LEROS Baby Dětský čaj Rakytnikový
  LEROS Baby Dětský čaj Rakytnikový

  Bylinný čaj v nálevových sáčcích. Bez chemických přísad a aromat. Bylinná čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i..

  35.00 KčHledáte Hrací podložky? V sekci děti a kojenci | dětské hračky je možné objevit jedinečné leros baby dětský čaj malinka!
© 2020Kontakt