Pinolino Skládací vůz Piet Comfort s brzdou šedý melír

Pinolino Skládací Vůz Piet Comfort S Brzdou šedý Melír

Pinolino Skládací vůz Piet Comfort s brzdou šedý melír

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:Pinolino
Cena:5512.00 Kč
Pinolino Skládací vůz Piet Comfort s brzdou šedý melír 3,5 (70%) 21 hodnocení

✅ Skládací vůz Piet Komfort s brzdou, střešním oknem, taškou a rukojetí. Kovový rám je natřený černě, tkanina šedý melír ze 100% PU. Rozměry jsou 128 x 71 x 70 se střechou 109 cm, hmotnost 10 kg. Nosnost je až 70 kg. Vůz lze snadno složit. Díky odnímatelným zadním kolům a oje s teleskopickým nástavcem jej lze složit do malých roměrů. Složený do stylové brašnyě, se vejde i do nejmenšího kufru. V zadní kapse a velkém úložném prostoru (85 x 44 x 26 cm) je dostatek místa pro všechny důležité cestovní nezbytnosti. Prakticky odnímatelná střecha chrání před přímým slunečním zářením a parkovací brzda činí vozidlo zvláště bezpečným. Zvláštním atraktivním prvkem je logo značky Pinolino. Vůz lze také snadno sklopit a díky tažné tyči s teleskopickým nástavcem je zvláště prostorově úsporný a kompaktní. Díky parkovací brzdě na robustních pneumatikách PU s ocelovými nápravami je vozidlo zvláště bezpečné. Podrobnosti: Kovový rám, černě lakovaný a tkanina šedá Látka 100 % bavlna Včetně sluneční stříšky 128 x 71 x 70 cm, včetně sluneční stříšky 109 cm Lze jej složit v několika jednoduchých krocích, rozměry 23 x 70 x 100 cm 90 x 47 x 28 cm PU- pneumatiky, ocelová náprava Odnímatelná zadní kola pro ještě snadnějšísložení. S parkovací brzdou S pohodlnou rukojetí Tažné zařízení s teleskopickým nástavcem S potiskem Pinolino Se zadní kapsou pro více místa Nosnost 70 kg Vč. tašky pro snadnou přepravu Jen pro převoz předmětů O značce Pinlino: Od roku 1997 Pinolino plní dětské sny a prodává dětský nábytek, doplňky a hračky. Německá společnost používá pouze barvy, glazury a oleje vhodné pro děti, je členem DVSI a poskytuje desetiletou záruku společnosti Pinolino-Plus.


 • malá noha Skládací vozík s střešním oknem
  malá noha Skládací vozík s střešním oknem

  To bude skvělý výlet! Tento skládací pohodlný vozík je dokonalým společníkem pro rodinné výlety nebo nakupování. Robustní kovový rám..

  4673.00 Kč
 • bieco Skládací vozík se střechou červený
  bieco Skládací vozík se střechou červený

  S tímto skvělým vozíkem si Vaše dítě vyhraje. Vozík se dá snadno rozložit a zase složit. Navíc je chráněn proti dešti. Podrobnosti:..

  3408.00 Kč
 • WADER QUALITY Ruční vozík
  WADER QUALITY Ruční vozík

  Kvalitní hračky WADER Ruční vozík z robustního plastu s vyfukovanou ojí Oj lze zcela sklopit a sklopit pod vozík. Tento vozík WADER je..

  274.00 Kč
 • Pinolino Dětský vozík Til s brzdou
  Pinolino Dětský vozík Til s brzdou

  Pinolino je na trhu již od roku 1997 a nabízí širokou paletu dětského nábytku,doplňků a hraček. Pinolino vyrábí svůj rozmanitý sortiment..

  3440.00 KčHledáte Ruční vozíky? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné pinolino skládací vůz piet comfort s brzdou šedý melír!
© 2020Kontakt