Smoby Outdoor Komín k domečku

Smoby Outdoor Komín K Domečku

Smoby Outdoor Komín k domečku

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky na ven
Dodavatel:Smoby
Cena:316.00 Kč
Smoby Outdoor Komín k domečku 3 (60%) 18 hodnocení

✅ Dodatečné příslušenství k domečku Neo Jura Lodge od Smoby! Tento komín ozdobí střechu zahradního domku. Komín vyrobený z vysoce kvalitního plastu lze zakoupit také na adrese Smoby Playhouse Neo Jura Lodge. Stabilizátory UV barev v plastu činí komín zvláště odolným proti povětrnostním vlivům a vyblednutí. Podrobnosti: Rozměry: 24,4 x 24,4 x 22 cm Věk: od 2 let O Smoby: Francouzský výrobce hraček Smoby Toys ví, co udělá děti a rodiče šťastnými. Jsou to inovativní hračky, které dětem pomáhají poznávat své vlastní schopnosti. Jsou pestré a plné nápadů. Děti jsou rození objevitelé! Zažívají a chápou svět na základě her a bádání. Hračky přizpůsobené věku dítěte jsou velmi důležité. Smoby Toys je odborníkem na testované hračky vyvíjené v souladu s nejmodernějším pedagogickým výzkumem od kojence až po školní věk. Tím nejdůležitějším ovšem je: S hračkami Smoby zažijí děti spoustu legrace!


 • BINO Domeček s nábytkem (17 ks)
  BINO Domeček s nábytkem (17 ks)

  Velký dřevěný domeček pro panenky o velikosti typu Barbie, je vkusnou hračkou, která vaše dítě neomrzí. Domeček pro panenky má terasu...

  2930.00 Kč
 • Janod ® Stohování zvíře Panda
  Janod ® Stohování zvíře Panda

  Legrační skládací hračka ve tvaru panda dát dohromady. Stačí dát dohromady různé dřevěné části a získat pěknou postavu. Uši jsou..

  460.00 Kč
 • Schleich 42415 Karavan pro kamarádská setkání
  Schleich 42415 Karavan pro kamarádská setkání

  Den před Haninými 12. narozeninami objeví kamarádky starý karavan a přemění jej na hlavní sídlo jezdeckého klubu. Kdykoli je třeba cokoli..

  1457.00 KčHledáte Dětské domečky? V sekci hračky | hračky na ven | hrací věže a domečky je možné objevit jedinečné smoby outdoor komín k domečku!
© 2021Kontakt