Veer Cruiser ruční vozík tmavě šedý černý

Veer Cruiser Ruční Vozík Tmavě šedý černý

Veer Cruiser ruční vozík tmavě šedý černý

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:Veer Cruiser
Cena:17799.00 Kč
Veer Cruiser ruční vozík tmavě šedý černý 4 (80%) 21 hodnocení

✅ It Veer Cruiser je první kombinací křižníku a kočárku na světě pro všechny terény. Kombinuje pocit, funkčnost a bezpečnost moderního kočárku s klasickou zábavou křižníku. Veer Cruiser je vybaven dvěma držáky nápojů a jídelním stolem. Robust Zvládněte každý terén Komfortní přední odpružení Hliníkový rám s robotickými svary Velké, robustní pneumatiky s knoflíky Klapky na zadních kolech Lze snadno stříkat hadicí Tvarovaná sedadla s ventilačními otvory Zabezpečené Schváleno podle EN-1888, splňuje bezpečnostní normy ASTM a je certifikováno JPMA t Prostor pro dvě děti s 3bodovými bezpečnostními pásy Kompatibilní s autosedačkou (prodává se samostatně) Jednodotyková nožní brzda Rukojeť s příjemným pocitem Lze složit jednou rukou a uložit vzpřímeně Všestranný Lze tlačit, táhnout nebo posunut na stranu Řídítka jsou výškově nastavitelné Prostor pro 6 držáků nápojů Jídelní stůl (součástí dodávky) Rozšiřitelný footwell 6 vnitřních kapes vyrobených ze síťoviny l 4 přihrádky pro uložení hraček nebo podobných podrobnosti o produktu: Sestavené rozměry (délka x šířka x výška) ): 94 x 50,8 x 63,5 cm Rozměry při složení (délka x šířka x výška): 94 x 50,8 x 35,6 cm Rozměry složené bez kol (délka x šířka x výška) : 94 x 50,8 x 20,3 cm Hmotnost produktu: 14,7 kg Přípustná hmotnost: každé sedadlo je schváleno pro hmotnost do 25 kg a pro děti do 114 cm Věk: od 0 měsíců do 5 let Rozsah dodávky: Veer Cruiser 2 držáky nápojů Jídelní stůl Návod k použití Výhody Veera: Ideální pro každý terén! Vydejte se na cesty, které dříve nebylo možné zvládnout a vydejte se na místa, která se zdají být nedosažitelná dříve! Vysoce kvalitní zpracování: Hliník z konstrukce letadel a patentovaný systém sestávající z jednoho snímku. Příslušenství Veer Cruiser (k dispozici samostatně od nás): Sunroof Adaptér do autosedačky Transportní taška Zadní taška Sluneční clona držák pohárů Jídelní stůl


 • Berg Buzzy přívěs S
  Berg Buzzy přívěs S

  Chcete opravdu dokončit BERG Buzzy? Pak je přívěs BERG Buzzy pro vás to pravé. Můžete si vzít všechny své věci s sebou. Tento přívěsek..

  1650.00 Kč
 • LENA Težká vozidla XXL Jeráb 70 cm
  LENA Težká vozidla XXL Jeráb 70 cm

  Těžká vozidla, XXL Jeřáb Číslo výrobku: 02176 Veliký jeřáb s kolečky pro kluky i holky. Jeřábem lze otáčet o 270ï. Pozor!Nevhodné..

  1013.00 Kč
 • ecoiffier Maxi Abrick staveniště
  ecoiffier Maxi Abrick staveniště

  Pozor na staveništi! Protože tady přichází svalnaté staveniště ze série Maxi Abrick od Ecoiffier. S velkým sklápěcím vozíkem s přední..

  562.00 Kč
 • Hasičský vůz BIG Power Worker maxi
  Hasičský vůz BIG Power Worker maxi

  „Vodní pochod!“, Říká s hasičským vozem BIG - Power - Worker Maxi Fire! Rotující a výškově nastavitelná stříkačka s vodou má..

  1279.00 Kč
 • Veer sedáková vložka pro kojence šedá
  Veer sedáková vložka pro kojence šedá

  Vkládací vložku VEER pro kojence lze snadno umístit na standardní sedadlo Cruiseru a poskytuje polstrované pohodlí a podporu. Je určena pro..

  2191.00 KčHledáte Ruční vozíky? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné veer cruiser ruční vozík tmavě šedý černý!
© 2020Kontakt