Veer transportní taška černá tmavě šedá

Veer Transportní Taška černá Tmavě šedá

Veer transportní taška černá  tmavě šedá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:Veer Cruiser
Cena:2553.00 Kč
Veer transportní taška černá tmavě šedá 3,25 (65%) 25 hodnocení

✅ Je to Veer Cruiser ideální pro rodinné letecké cestování. Nezáleží na tom, zda máte dvě děti nebo spoustu příručních zavazadel - do toho vše zapadá Veer Cruiser. Cestovní taška Veer je perfektním doplňkem. Protože je dobře polstrovaná a vyrobena z robustního nylonu, je Veer Cruiser optimálně chráněna, když je umístěna u brány. Jednoduše umístěte Cruiser do svislé polohy, posuňte vak dolů shora a připevněte jej na křižník pomocí suchých zipů na spodní straně. Cestovní taška je dostatečně velká, aby pojala Cruiser, držáky nápojů a jídelní stůl. Podívejte se také na naše video pro cestovní tašku! Detaily produktu : Rozměry (délka x šířka x výška): 10 x 32 x 49 cm hmotnost produktu: 1,25 kg Vhodné pro ruční vozík Veer Cruiser Věk: od 0 měsíců do 5 let


  • ROLLY TOYS rolly volant 409235
    ROLLY TOYS rolly volant 409235

    rolly volant se zvuky Číslo výrobku:409235 Volant se zvuky motoru a klaksonu. Doplněk pro všechny Rolly traktory. Chod na baterie ( 2 Baterie AA..

    545.00 KčHledáte Příslušenství na kola? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné veer transportní taška černá tmavě šedá!
© 2020Kontakt