Small foot ® Doktorský plášť Hrací sada

Small Foot ® Doktorský Plášť Hrací Sada

small foot ® Doktorský plášť Hrací sada

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:small foot
Cena:569.00 Kč
small foot ® Doktorský plášť Hrací sada 4,75 (95%) 45 hodnocení

✅ Oblečení pro malé lékaře a mladší zdravotní sestry! Díky odpovídajícímu lékařskému vybavení je kostým mimořádně autentický a slibuje realistickou zábavu při hře. Stříkačka, stetoskop a klinický teploměr jsou vyrobeny z robustního dřeva! Dvě velké kapsy a zapínání na patentky na šatech jsou obzvláště praktické. Vhodné pro chlapce i dívky! Píst stříkačky se opět automaticky odsune a děti si mohou samy nastavit zobrazení teploty na klinickém teploměru. Hrací set, který je ideální také pro převlékací párty, karneval a maškarní plesy! Když se děti vžijí do role lékaře, tento lékařský plášť nesmí chybět! . Podrobnosti o produktu: Rozměry lékařského pláště (délka x šířka): cca 60 x 40 cm Rozměry klinického teploměru (délka x šířka x výška): cca 14 x 6 x 3,5 cm. Velikost doktorského pláště: 110 Vhodné pro výšku postavy 105 až 110 cm Materiál: dřevo, látka, Metal l Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let! Nebezpečí udušení kvůli malým částem, které lze spolknout. Před každým použitím zkontrolujte, zda nedošlo k poškození! Tuto poznámku si prosím uschovejte pro případnou korespondenci.


 • small foot ® Lékařský a zubařský kufřík 2 v
  small foot ® Lékařský a zubařský kufřík 2 v

  Zubní kaz nemá šanci! Tato dřevěná sada na hraní se zubařem je vybavena injekční stříkačkou, vrtačkou, zubním kartáčkem, zubní..

  1188.00 Kč
 • SES Creativ e® Mega Doctor Set
  SES Creativ e® Mega Doctor Set

  Podrobnosti o produktu: Věk: od 3 let Obsahuje vše, co potřebujete, abyste se mohli ponořit do světa medicíny. Vklouznout do doktorského..

  617.00 Kč
 • New Class ic Toys Herní sada Doktor
  New Class ic Toys Herní sada Doktor

  Měkký případ lékaře z New Class ic Toys byla speciálně vyvinuta tak, aby dětem hravou formou přiblížila lékaře. Mohou si tak nacvičit..

  749.00 KčHledáte Lékařské sady? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let je možné objevit jedinečné small!
© 2024Kontakt