Závěsná Skříňka Halma

Závěsná Skříňka Halma

Závěsná Skříňka Halma

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Skříně a skříňky
Dodavatel:Möbelix
Cena:699.00 Kč
Závěsná Skříňka Halma 4 (80%) 44 hodnocení

✅ Nadčasový nástěnný regál v bílé barvě s bohatým odkládacím prostorem s možností všestranného použití. Regál se ideálně hodí do obývacího pokoje, ložnice, jídelny nebo kanceláře. Závěsný regál s rozměry 26,5 x 75 x 28 cm (š / v / h) sestává z 1 dveří a 1 vkládací police. Výhodnou vlastností je možnost kombinovat regál s jinými typy nábytku. Praktická rada: Regál si můžete pověsit do vertikální, ale i horizontální polohy.


 • Skříň Lona Xxl Dekor Buk
  Skříň Lona Xxl Dekor Buk

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Praktická skříňka s posuvnými dvířky poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé..

  9799.00 Kč
 • Vysoká Skříň Bílá
  Vysoká Skříň Bílá

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení : Zboží bude doručeno pří mo od vý robce spedité rské firmou. Spedité r..

  3999.00 Kč
 • VYSOKÁ SKŘÍŇ Marbella Hs 40
  VYSOKÁ SKŘÍŇ Marbella Hs 40

  Série koupelnového nábytku MARBELLA by PE Designer 17XZ zaujme obzvlášť krásnou kombinací čel ve vysoce lesklé bílé a prvků v dekoru dub..

  6199.00 Kč
 • Skříň Freising
  Skříň Freising

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními..

  9999.00 Kč
 • Šatní skříň Milan 100cm
  Šatní skříň Milan 100cm

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato šatní skříň v bílé a světle hnědé barvě je dekorativním i praktickým doplňkem pro..

  7999.00 Kč
 • Skříň S Otočnými Dveřmi White
  Skříň S Otočnými Dveřmi White

  S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po teenagerské časy:..

  4199.00 KčHledáte ? V sekci skříně a skříňky je možné objevit jedinečné skřínka!
© 2024Kontakt