Lavice Salim Hnědá

Lavice Salim Hnědá

Lavice Salim Hnědá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek do předsíně
Dodavatel:Möbelix
Cena:6199.00 Kč
Lavice Salim Hnědá 3,75 (75%) 47 hodnocení

✅ Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Lavička SALIM si pohrává s kouzlem zašlých časů a rustikálním designem. Nábytek má rozměry cca 100 x 52 x 38 cm (Š x V x H), je ručně vyroben z lakovaného mangového dřeva, jehož kresba zvýrazňuje jeho individuální vzhled. Přibližně 39 cm vysoké nohy se směrem k podlaze mírně zužují a nabízí stabilní stojan díky protiskluzovým podložkám. Vizuální třešničkou na dortu je snímatelná poduška na sezení, potažená hnědou kozí kůží. Měkká pěnová výplň zajišťuje vysoký komfort. Zásuvka s malou kovovou rukojetí navíc poskytuje úložný prostor pro různé drobnosti. Skvělý poutač pro každý domov! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) - rychlejší doručení - zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v na&scar


 • Lavice Hnědá
  Lavice Hnědá

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) -..

  7799.00 Kč
 • Komoda Auris
  Komoda Auris

  Komoda AURIS má rozměry cca 85 x 99,6 x 37,1 cm (Š x V x H) a je vyrobena z robustního dekoru dřeva. S klidnou barevnou paletou zajišťují..

  6199.00 Kč
 • Vysoká Komoda Skandi
  Vysoká Komoda Skandi

  Vysoká Komoda Skandi..

  4999.00 Kč
 • Komoda Saturn
  Komoda Saturn

  Moderní ložnicový nábytek SATURN je pohodlným úložným řešením a ponoří domov do uklizeného, domáckého prostředí. Komoda z této..

  5999.00 Kč
 • Židle Mona Šedá
  Židle Mona Šedá

  Židle Mona Šedá..

  1699.00 Kč
 • Houpací Židle Dunja Černá
  Houpací Židle Dunja Černá

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato krásná, houpací židle přesvědčí jednoduchým a zároveň trendovým vzhledem a nabízí..

  1699.00 KčHledáte Lavice do předsíně a šatny? V sekci nábytek do šatny a předsíně | nábytek do předsíně je možné objevit jedinečné hnědá!
© 2024Kontakt