Louskáček na ořechy z nerezové oceli WMF

Louskáček Na Ořechy Z Nerezové Oceli WMF

Louskáček na ořechy z nerezové oceli WMF

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kuchyně a jídelna
Cena:569 Kč
Louskáček na ořechy z nerezové oceli WMF 5 (100%) 28 hodnocení

✅ I kuchaři ocenění michelinskými hvězdami moc dobře ví, že kvalitní ingredience jsou stejně důležité jako náčiní, se kterým pracují. A protože i vy si zasloužíte skvělé pomocníky, udělejte si radost novým náčiním. S tímto louskáčkem od značky WMF se váš recept uvaří téměř sám. A až ji budete chtít umýt, stačí ji jen svěřit myčce a máte vystaráno. WMF jako záruka té nejvyšší kvality: ✓ Má dlouholetou tradicí více než 160 let. ✓ Německá preciznost a nejmodernější technologie tvoří dokonalou symbiózu, pro kterou WMF tolik milujeme. ✓ Vyrábí nádobí a kuchyňské spotřebiče z kvalitní nerezové oceli, které se často dědí z generace na generaci. ✓ Značka myslí i na jednoduchou péči a údržbu, a tak se snaží, aby většina produktů mohla alespoň částečně do myčky nádobí. ✓ Jejich nerezové hrnce jsou slavné po celém světě. Milují je světoznámí kuchaři i amatérští nadšenci. - Váha: 250 g - Délka: 17 cm - Šířka: 5.5 cm - Výška: 3 cm - Materiál: Nerez, Plast - Péče: Vhodné do myčky


 • Louskáček Antic Line Squirrel
  Louskáček Antic Line Squirrel

  Hodí se na chalupu, hodí se do romantického interiéru, hodí se ale i do rustikálně zařízeného domova. Doplňky Antic Line jsou vytvořené..

  509 Kč
 • Louskáček na ořechy WMF Gourmet
  Louskáček na ořechy WMF Gourmet

  S WMF si domů přinášíte tu nejvyšší kvalitu: ✓ německá preciznost a nejmodernější technologie ✓ značka WMF pro nás vyrábí již..

  569 Kč
 • Louskáček na ořechy z nerezové oceli WMF
  Louskáček na ořechy z nerezové oceli WMF

  I kuchaři ocenění michelinskými hvězdami moc dobře ví, že kvalitní ingredience jsou stejně důležité jako náčiní, se kterým pracují...

  569 KčHledáte Louskáčky a odpeckovače? V sekci kategorie | kuchyně a jídelna | kuchyňské pomůcky a náčiní | zpracování ovoce a zeleniny je možné objevit jedinečné louskáček na ořechy z nerezové oceli wmf!
© 2021Kontakt