Modré závěsné svítidlo HARTÔ Nina

Modré Závěsné Svítidlo HARTÔ Nina

Modré závěsné svítidlo HARTÔ Nina

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Svítidla
Dodavatel:HARTÔ
Cena:2339 Kč
Modré závěsné svítidlo HARTÔ Nina 3,25 (65%) 18 hodnocení

Svítidla francouzské značky HARTÔ si už zamiloval nejeden interiérový designér. Francouzi mají prostě cit pro design, a tak nám věřte, když říkáme, že tento kousek bude jedinečným a stylovým doplňkem vašeho interiéru. A navíc skvěle funkčním. Posvítí vám na cestu pokaždé, když budete potřebovat. Svěží nápady a produkce stavěná na bohatých zkušenostech – právě tato idylická symbióza charakterizuje značku HARTÔ. Dává prostor mladým talentovaným návrhářům a podporuje je v tvorbě zázemím zkušeného týmu výroby a distribuce. - Rozměry: 18 cm (výška) - Průměr: 23 cm - Počet balíků: 1 - Typ žárovky: E27 (není součástí balení) - Montáž: částečně sestaveno, vyžaduje snadnou montáž - Materiál povrchu/dekor: matný povrch - Materál konstrukce: masivní dub, lakovaný kov - Počet žárovek: 1 - Délka přívodního kabelu: 200 cm - Péče: otírejte vlhkým hadříkem, nepoužívejte agresivní čističe


 • Fialové závěsné svítidlo Anka
  Fialové závěsné svítidlo Anka

  Osvobození od výrazných barev a těžkých tvarů, odkaz na jednoduchý, zato působivý italský design, a přívětivá cena. To jsou tři..

  1589 Kč
 • Stropní svítidlo ve zlaté barvě Esk
  Stropní svítidlo ve zlaté barvě Esk

  Budiž světlo! Výběr toho správného svítidla, které by podtrhlo kouzlo interiéru, není vůbec snadný krok. Troufáme si říci, že se..

  2849 Kč
 • Bílé stropní svítidlo Naver
  Bílé stropní svítidlo Naver

  Budiž světlo! Výběr toho správného svítidla, které by podtrhlo kouzlo interiéru, není vůbec snadný krok. Troufáme si říci, že se..

  2709 Kč
 • Černé stropní světlo Nice Lamps Isola Una
  Černé stropní světlo Nice Lamps Isola Una

  Vítejte ve světě svítidel, které jsou chameleonem. Najdete v nich totiž vše, co jen chcete. Jestli máte rádi zajímavé doplňky, tenhle..

  1569 KčHledáte Lustry a závěsná svítidla? V sekci kategorie | svítidla | stropní a závěsná svítidla je možné objevit jedinečné modré závěsné svítidlo hartÔ nina!
© 2020Kontakt