Otočné zrcadlo s úložným prostorem Wireworks Cosmos výška 114 cm

Otočné Zrcadlo S úložným Prostorem Wireworks Cosmos Výška 114 Cm

Otočné zrcadlo s úložným prostorem Wireworks Cosmos výška 114 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Koupelna
Dodavatel:Wireworks
Cena:11399 Kč
Otočné zrcadlo s úložným prostorem Wireworks Cosmos výška 114 cm 3 (60%) 41 hodnocení

✅ Vneste do svého domova harmonii v podobě elegantních kousků inspirovaných střídmou a funkční japonskou estetikou ♥ Toto multifunkční zrcadlo vám poskytne veškerý komfort v podobě šesti poliček a zásobníků na kosmetické produkty, pětinásobně zvětšovacího zrcadla. To všechno se nachází na zadní straně, kterou snadno otočíte dopředu. Masivní dubové dřevo a dýha zaručí slouhou životnost a eleganci. Hrany působí na pohled ostře, ale ve skutečnosti jsou jemně ručně broušeny, aby byly na dotek měkké. Londýnská značka Wireworks působí na trhu od již roku 1988. Ač začínala s produkty z drátu, dnes je specialistou ve zpracování dřeva.

Pro výrobu svých produktů značka využívá houževnaté a trvanlivé dubové a bambusové dřevo. To následně speciálně ošetřuje, aby dobře vydrželo i ve vlhkém prostředí. Osobně dohlíží na kácení a bezprostřední opracování materiálu. Všechny stromy jsou navíc z trvale udržitelného lesního hospodářství. - Šířka: 28 cm - Výška: 114 cm - Váha: 10 kg - Hloubka: 20 cm - Vlastnosti: Se zrcadlem, S poličkou/poličkami - Materiál poliček: Masiv dub - Dekor: Dub - Povrchová úprava: Lazurované - Materiál: Dřevo masiv, Sklo - Materiál konstrukce: Masiv dub - Barva dřeva: Světlé dřevo - Povrchová úprava poliček: Lazurovaná - Vyžaduje montáž: Ne - Země původu: CN - Možnost montáže ke stěně: Ano - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe

Hledáte Koupelnové skříňky? V sekci kategorie | koupelna | koupelnový nábytek je možné objevit jedinečné otočné zrcadlo s úložným prostorem wireworks cosmos výška 114 cm!
© 2023Kontakt