Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm Bílá

Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm Bílá

Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm Bílá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek do koupelny
Dodavatel:Möbelix
Cena:2799.00 Kč
Skříň Nad Práčku Jutas Š: 64cm Bílá 5 (100%) 35 hodnocení

✅ Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Balení neobsahuje dekorace zobrazené na fotografii. Fotografie má pouze ilustrační charakter. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, odkud obdrží prostřednictvím e-mailu 'vygenerovaný adresní štítek' pro zpětné odeslání. Vytištěný štítek zákazník nalepí na balík a odnese na poštu. Pošta balík


 • Skřiňka Pod Umyvadlo Flandu Bílá
  Skřiňka Pod Umyvadlo Flandu Bílá

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu..

  2099.00 Kč
 • Skřiňka Do Koupelny Flandu Bíláčerná
  Skřiňka Do Koupelny Flandu Bíláčerná

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu..

  1799.00 Kč
 • Vysoká Skříň Catherine -Exklusiv-
  Vysoká Skříň Catherine -Exklusiv-

  Vysoká skříňka do koupelny, dekor barvy borovice/tmavě šedá, 2 dveře, 1 zásuvka, 1 otevřená přihrádka, 2 vkládací police. Š/V/H: cca..

  4199.00 Kč
 • Skříňka Se Zrcadlem Catherine -Exklusiv-
  Skříňka Se Zrcadlem Catherine -Exklusiv-

  Zrcadlová skříňka v dekoru borovice Picea, s 2 zrcadlovými dveřmi, bezúchytové otevírání, včetně LED osvětlení, s 5 vkládacími..

  3499.00 Kč
 • Horní Skříňka Catherine -Exklusiv-
  Horní Skříňka Catherine -Exklusiv-

  Horní skříňka, dekor borovice Picea/tmavě sivá, s 1 dveřmi, 1 vkládací policí. Š/V/H: cca 41/69/29 cm...

  1199.00 Kč
 • Spodní Skříňka Milano
  Spodní Skříňka Milano

  Koupelnová série MILANO zaujme příjemnou kombinací barev a povrchů. Zatímco tělo a přední díly jsou ve vysokém lesku, bílé přihrádky..

  1399.00 KčHledáte Nábytek do koupelny? V sekci koupelny je možné objevit jedinečné skříň nad práčku jutas Š: 64cm bílá!
© 2023Kontakt