Šatní skříň RANDOM S-1,Šatní skříň RANDOM S-1

Šatní Skříň RANDOM S-1,Šatní Skříň RANDOM S-1

Šatní skříň RANDOM S-1,Šatní skříň RANDOM S-1

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Obývací sestavy
Dodavatel:Halmar
Cena:9300.00 Kč
Šatní skříň RANDOM S-1,Šatní skříň RANDOM S-1 3,75 (75%) 50 hodnocení

✅ Moderní a elegantní sestava RANDOM je vhodná do obývacích pokojů, ložnic, ale i jako elegantní nábytek do vaší pracovny nebo studentského pokoje. Sestava se skládá z celé řady komponentů. Nábytek je vyrobený z laminované DTD a polypropylenu v barevném provedení: dub wotan / černá. Šatní skříň RANDOM S-1 nabízí dostatek úložného prostoru za dvoukřídlými dveřmi. Uvnitř se nachází čtyři police a jedna šatní tyč. Barva: dub wotan / černáMateriál:DTD laminovaná / polypropylenRozměry:šířka: 90 cmhloubka: 55 cmvýška: 182 cmHmotnost: 67 kgDodáváno v demontu.,Moderní a elegantní sestava RANDOM je vhodná do obývacích pokojů, ložnic, ale i jako elegantní nábytek do vaší pracovny nebo studentského pokoje. Sestava se skládá z celé řady komponentů. Nábytek je vyrobený z laminované DTD a polypropylenu v barevném provedení: dub wotan / černá. Šatní skříň RANDOM S-1 nabízí dostatek úložného prostoru za dvoukřídlými dveřmi. Uvnitř se nachází čtyři police a jedna šatní tyč. Barva: dub wotan / černáMateriál:DTD laminovaná / polypropylenRozměry:šířka: 90 cmhloubka: 55 cmvýška: 182 cmHmotnost: 67 kgDodáváno v demontu.


  • Komoda ASENSIO KM-1,Komoda ASENSIO KM-1
    Komoda ASENSIO KM-1,Komoda ASENSIO KM-1

    Série nábytku ASENSIO v šedé barvě s módními drážkami na předních stranách je perfektní volbou pro ty, kteří hledají stylový a..

    6481.00 KčHledáte Random? V sekci obývací pokoj | obývací sestavy je možné objevit jedinečné Šatní skříň random s-1,Šatní skříň random s-1!
© 2024Kontakt