4Home 8dílná sada nádobí Destiny, nerezové poklice

4Home 8dílná Sada Nádobí Destiny, Nerezové Poklice

4Home 8dílná sada nádobí Destiny, nerezové poklice

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:4Home
Cena:849.00 Kč
4Home 8dílná sada nádobí Destiny, nerezové poklice 5 (100%) 23 hodnocení

✅ Sada nerezového nádobí Destiny je vyrobena z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli s exkluzivním leštěným povrchem, která zajistí vysokou životnost nádobí bez ztráty vlastností a funkčnosti nadměrným opotřebením. Speciální zesílené sendvičové dno zajišťuje rovnoměrný ohřev pokrmu a brání připalování pokrmů. Nádobí je doplněno nerezovými poklicemi s úchyty. Při samotném servírování získáte čas navíc, protože chladnutí jídla je pomalejší, než u běžných hrnců. Nádobí je vhodné na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukční varné desky. Lze použít i v troubě do 240 °C. Je vhodné do myčky nádobí a tím ušetříte svoji námahu i čas. Díky používaným technologiím a kvalitnímu materiálu by tato jedinečná sada neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Sady hrnců z kolekce Destiny doporučuje jako skvělou volbu pro domácí vaření šéfkuchař jedné z nejlepších pražských restaurací Yamato Marek Hora.Výhody: vynikající termoregulační vlastnosti díky sendvičovému dnu pokrm se ohřívá rovnoměrně bez připalování chladnutí jídla je pomalejší než u běžných hrnců vhodné na všechny typy varných desek včetně indukce lze mýt v myčce nádobí - šetří váš čas i energii kvalitní nerezová ocel zajistí delší životnost nádobí exkluzivní leštěný povrch dodá luxusní vzhled Sada obsahuje: hrnec s nerezovou poklicí pr. 20 cm, objem 3 l, v. 10 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 18 cm, objem 2,3 l, v. 10 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 16 cm, objem 1,8 l, v. 9 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 14 cm, objem 1,4 l, v. 10 cm


 • Orion Hrnec nerez STOCK 11 l poklice
  Orion Hrnec nerez STOCK 11 l poklice

  Nerezové hrnce a kastroly představují díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní..

  1099.00 Kč
 • Rendlík nerez DALIE pr. 14 cm
  Rendlík nerez DALIE pr. 14 cm

  Rendlík je skvělý pro každou moderní domácnost a je ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě..

  259.00 Kč
 • Orion Hrnec nerez Gastro 10,6 l poklice
  Orion Hrnec nerez Gastro 10,6 l poklice

  Komfortní hrnce Gastro jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10, zdobené příčným pruhem. Díky velikostem hrnců je využijete..

  999.00 KčHledáte Sady nádobí? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit jedinečné 4home 8dílná sada nádobí destiny, nerezové poklice!
© 2021Kontakt