Cattara Dvouplášťový stan pro 3 osoby Trent, žlutá

Cattara Dvouplášťový Stan Pro 3 Osoby Trent, žlutá

Cattara Dvouplášťový stan pro 3 osoby Trent, žlutá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Outdoorové vybavení
Dodavatel:Cattara
Cena:1469.00 Kč
Cattara Dvouplášťový stan pro 3 osoby Trent, žlutá 5 (100%) 24 hodnocení

✅ Dvouplášťový stan vhodný do jakéhokoliv počasí. Stan je vybaven předsíní a vstup do něj je opatřen zipem z vnitřní i vnější strany. Vstup je navíc opatřen moskytiérou poskytující dostatečnou ochranu před komáry a jiným drobným hmyzem. Uvnitř stanu se na bočnici nachází kapsa pro odkládání různých předmětů a na zadní straně se ve vrchní části nachází ventilační okénko pro optimální cirkulaci vzduchu. Pro výrazné snížení vlhkosti uvnitř stanu, je zvolen dvouplášťový, voděodolný materiál, otestovaný sloupcem vody 3000 mm (PU 3000). Za zmínku stojí podlepené švy, zamezující průsaku vlhkosti a vody. Podlaha je zpevněná a vyvýšená. Konstrukce nosných tyčí je zhotovena z odolných, skelných vláken. Samotné kotvení je řešeno pomocí kolíků pro základnu a kolíků pro vypnutí stanu pomocí nastavitelných provazů. Stan je, díky svým rozměrům 65 x 16 x 16 cm v balení, skladný a přenosný. Technické parametry: materiál stěn: 190T Polyester materiál podlahy fólie: PE 120g/m2


  • Cattara TROPEA Stan pro 3 osoby
    Cattara TROPEA Stan pro 3 osoby

    Tento dvouplášťový stan je vhodný do jakéhokoliv počasí. Je vybaven předsíní s bočním vstupem. Hlavní vstup je opatřen zipem z..

    2999.00 KčHledáte Stany? V sekci sport | outdoorové vybavení je možné objevit jedinečné cattara dvouplášťový stan pro 3 osoby trent, žlutá!
© 2021Kontakt