Cattara PULA 4 Stan pro 4 osoby

Cattara PULA 4 Stan Pro 4 Osoby

Cattara PULA 4 Stan pro 4 osoby

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Outdoorové vybavení
Dodavatel:Cattara
Cena:2799.00 Kč
Cattara PULA 4 Stan pro 4 osoby 5 (100%) 24 hodnocení

✅ Tento dvouplášťový stan je vhodný do jakéhokoliv počasí. Je vybaven předsíní s bočním vstupem. Hlavní vstup je opatřen zipem z vnitřní i vnější strany a moskytiérou poskytující dostatečnou ochranu před komáry a jiným drobným hmyzem. Uvnitř stanu se na bočnici nachází kapsy pro odkládání různých předmětů. Zadní vrchní část je opatřena ventilačním oknem s nastavitelnou stříškou pro optimální cirkulaci vzduchu. Pro výrazné snížení vlhkosti uvnitř stanu, je zvolen dvouplášťový, voděodolný materiál, otestovaný sloupcem vody 3000 mm (PU 3000). Praktické jsou podlepené švy, zamezující průsaku vlhkosti a vody. Podlaha je zpevněná a vyvýšená. Konstrukce nosných tyčí je zhotovena z odolných skelných vláken. Samotné kotvení je řešeno pomocí kolíků pro základnu a kolíků pro vypnutí stanu pomocí nastavitelných provazů. Stan je díky svým rozměrům, 62 x 15 x 15 cm v balení, skladný a přenosný.


 • Nawalla Coast
  Nawalla Coast

  Plážový přístřešek Coast ve veselé modré a oranžové kombinaci barev. Zajisté oceníte jeho jednoduchou konstrukci a nízkou..

  299.00 Kč
 • Nawalla Jednoplášťový stan pro 2 osoby oranžová, 210 x 150 x 110 cm
  Nawalla Jednoplášťový stan pro 2 osoby oranžová, 210 x 150 x 110 cm

  Pořiďte si tento stan, který je určený zejména na občasné přespávání venku. Není určený pro teploty okolo bodu mrazu a nižší...

  499.00 Kč
 • Cattara Split
  Cattara Split

  Plážový stan je vhodný na místa, kde je potřeba vytvořit stín ve slunečném letním počasí, jako je pláž nebo zahrada. Při..

  379.00 KčHledáte Stany? V sekci sport | outdoorové vybavení je možné objevit jedinečné cattara pula 4 stan pro 4 osoby!
© 2021Kontakt