Kamado gril Black PitBoss XL

Kamado Gril Black PitBoss XL

Kamado gril Black PitBoss XL

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Keramické grily
Dodavatel:Pit Boss
Cena:44990.00 Kč
Kamado gril Black PitBoss XL 5 (100%) 29 hodnocení

✅ Opravdu těžký keramický gril Kamado 24" Black - 115 kg už je pořádný kus griluMetrák keramiky zajistí skvělé výhřevní vlastnosti, díky kterým je gril dokonalý pro grilování, ale také pro uzení a pečení pizzy, koláčů i chlebaGriluje se na nerezovém roštu o průměru 52 cm a nástavbovém nerezovém roštu o průměru 50,5 cm - oba rošty mají odklápěcí části pro snadné přikládání dřevěného uhlíKeramický deflektor pak často využijí milovníci pomalého 


 • Obal na gril Big Green Egg Large a XLarge v modulovém stole
  Obal na gril Big Green Egg Large a XLarge v modulovém stole

  Ochranný obal pro keramické grily Big Green Egg v modulovém stole Určeno pro grily Large a XLargeObal chrání keramický gril Big Green Egg..

  4545.00 Kč
 • Gril Monolith Icon
  Gril Monolith Icon

  Gril z masivní keramiky vybavený nerezovým grilovacím roštem o průměru 33 cmVzhledem ke své velikosti poslouží jako perfektní cestovní..

  18200.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Medium se stojanem
  Gril Big Green Egg Medium se stojanem

  Big Green Egg Medium je středně velký keramický gril vybavený nerezovým roštem a výbornými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým funguje..

  42262.00 Kč
 • Obal na gril Big Green Egg Mini
  Obal na gril Big Green Egg Mini

  Neprodyšný ochranný obal pro keramické grily Big Green Egg MiniObal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiObalu..

  1592.00 Kč
 • Krycí plachta pro grily Monolith Classic
  Krycí plachta pro grily Monolith Classic

  Pevná a odolná krycí plachta s ochranou proti UV záření pro keramické grily Monolith ClassicKrycí plachta chrání gril před deštěm a..

  1790.00 Kč

Hledáte Kamado grily PitBoss? V sekci grily krby | keramické grily je možné objevit jedinečné kamado gril black pitboss xl!
© 2022Kontakt