Němý sluha WU-13 Bílá

Němý Sluha WU-13 Bílá

Němý sluha WU-13 Bílá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Věšáky a stojany na šaty
Dodavatel:Halmar
Cena:1378.00 Kč
Němý sluha WU-13 Bílá 3,25 (65%) 50 hodnocení

✅ NĚMÝ SLUHA WU-13 Představte si, že máte k dispozici dokonalého pomocníka, který pečuje o vaše oděvy s takovou elegancí, jakou si zaslouží. To je němý sluha WU-13, který přináší dokonalou harmonii funkčnosti a designu přímo do vašeho domova. Němý sluha WU-13 není jen obyčejný kus nábytku; je to promyšleně navržený společník, který se stará o vaše oblečení s největší pečlivostí. S jeho pomocí zůstane váš oblíbený oblek bez jediné vrásky, připravený pro další den. KVALITNÍ MATERIÁLY Jeho moderní design, který krásně kombinuje lesk chromované oceli s teplem ohýbaného dřeva, byl stvořen tak, aby doplnil a zvýraznil každý interiér. Jeho kompaktní rozměry umožňují snadné umístění do jakéhokoli prostoru, aniž by narušil jeho estetiku nebo funkčnost. Odolná kombinace oceli a dřeva zajišťuje dlouhou životnost a stabilitu. ELEGANTNÍ BARVY Ať už se rozhodnete pro klasickou eleganci bílé nebo teplý tón wenge, němý sluha WU-13 je dokonalým doplňkem vaší předsíně či ložnice. Vyberte si svého němého sluhu WU-13 nyní a už nikdy nebudete muset obětovat funkčnost za krásu - s tímto pomocníkem můžete mít obojí. bílá / chrom wenge / chrom Výběr barvy si zvolíte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. TECHNICKÉ PARAMETRY Rozměry:šířka: 32 cmhloubka: 20 cmvýška: 117 cmHmotnost: 10 kg MONTÁŽ Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.


 • Němý sluha WU-13 Wenge
  Němý sluha WU-13 Wenge

  NĚMÝ SLUHA WU-13 Představte si, že máte k dispozici dokonalého pomocníka, který pečuje o vaše oděvy s takovou elegancí, jakou si..

  1378.00 Kč
 • Němý sluha 84444 Bílá
  Němý sluha 84444 Bílá

  Praktický minimalistický němý sluha v nádechu retra v sobě kombinuje výrazné prvky z MDF v černém matném laku s kovovými nosnými díly v..

  981.00 KčHledáte Němý sluha? V sekci ložnice | věšáky a stojany na šaty je možné objevit jedinečné němý!
© 2024Kontakt