Přikrývka PREMIUM s podílem prach. peří 50 percent

Přikrývka PREMIUM S Podílem Prach. Peří 50 Percent

Přikrývka PREMIUM s podílem prach. peří 50  percent

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Peřiny a polštáře
Dodavatel:DECODOMA
Cena:2995.00 Kč
Přikrývka PREMIUM s podílem prach. peří 50 percent 4,5 (90%) 26 hodnocení

Prošívané péřové peřiny s podílem prachového peří 50 % budou jedinečnou záležitostí pro váš komfortní spánek. Prošev je tvořen kazetami, které zabraňují přemisťování peří. Novodobé technologie a použití ekologických přípravků umožňují sterilizaci peří pod teplotou až 130 °C, díky čemuž se uvnitř nenacházejí žádné živé organismy. Péřové peřiny jsou hřejivé a velice dobře teplotu udržují. 

Jedinečnost tohoto materiálu je léty ověřená,  nyní je však  údržba mnohem jednodušší. Peřiny stačí dát do větší bubnové pračky a prát při teplotě maximálně 60 °C za použití měkkých pracích prostředků. Po vyprání je důležité dobře vysušit, třeba v bubnové sušičce. Peřiny jsou šité z hustě tkané 100% bavlněné látky. Po použití doporučujeme přikrývky protřepat a uskladňovat na suchém a dobře větraném místě. 

Peřiny nabízíme v několika velikostech: standardní rozměr 140 x 200 cm, prodloužená délka 140 x 220 cm, varianta na francouzskou postel 200 x 220 cm.

Hledáte Peřiny a přikrývky? V sekci ložnice | peřiny a polštáře je možné objevit jedinečné přikrývka premium s podílem prach. peří 50 percent!
© 2021Kontakt