Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - antracit

Pec Na Pizzu Piana Na Dřevo Ziipa - Antracit

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - antracit

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pec na pizzu
Dodavatel:Ziipa
Cena:7990.00 Kč
Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - antracit 5 (100%) 42 hodnocení

✅ Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní antracitové barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčůV peci si topí pomocí dřevěných pelet s výbornou výhřevností, které můžete naprosto jednoduše doplňovat i během pečeníOtočný žáruvzdorný pečící kámen o průměru 32 cm pro dokonalé propečení pizzy ze všech stranDíky teploměru v horní části budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě uvnitř pece


 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní zelené barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných..

  7990.00 Kč
 • Litinová pánev s dřevěným tácem Cozze 33x33 cm
  Litinová pánev s dřevěným tácem Cozze 33x33 cm

  Litinová deska Cozze s dřevěnou podložkou vhodná pro pizza pece CozzeOboustranná deska s hladkým a vrkoubkovaným povrchem Deska se hodí na..

  2399.00 Kč
 • Obal na pizza pec Cozze 43 cm
  Obal na pizza pec Cozze 43 cm

  Ochranný obal Cozze určený pro pizza pece Cozze 43 cmObal vyroben z UV odolného voděodolného materiálu Oxford, který nabízí optimální..

  1149.00 Kč
 • Pizza kámen Outdoorchef 570Australia
  Pizza kámen Outdoorchef 570Australia

  Kámen na pizzu vhodný do všech plynových grilů Outdoorchef, grilů na dřevěné uhlí Outdoorchef o průměru kotle 57 cm a plynových grilů..

  1990.00 KčHledáte Pizza pece na dřevo? V sekci grily krby | pec na pizzu je možné objevit jedinečné pec na pizzu piana na dřevo ziipa - antracit!
© 2024Kontakt