Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - cihlová

Pec Na Pizzu Piana Na Dřevo Ziipa - Cihlová

Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - cihlová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pec na pizzu
Dodavatel:Ziipa
Cena:7990.00 Kč
Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - cihlová 3,75 (75%) 41 hodnocení

✅ Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní cihlové barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčůV peci si topí pomocí dřevěných pelet s výbornou výhřevností, které můžete naprosto jednoduše doplňovat i během pečeníOtočný žáruvzdorný pečící kámen o průměru 32 cm pro dokonalé propečení pizzy ze všech stranDíky teploměru v horní části budete mít dokonalý přehled o aktuální teplotě uvnitř pece


 • Stůl pro pizza pec Cozze s nerez prkénkem
  Stůl pro pizza pec Cozze s nerez prkénkem

  Pojízdný stolek Cozze z práškově lakovaného masivního ocelového plechu Materiál odolný vůči mastnotě, velmi snadná údržbaVysouvací..

  7990.00 Kč
 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - antracit
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - antracit

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní antracitové barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a..

  7990.00 Kč
 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - zelená

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní zelené barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných..

  7990.00 Kč
 • Bukové prkénko Cozze 43x35 cm
  Bukové prkénko Cozze 43x35 cm

  Velké prkénko Cozze perfektní na krájení masa i zeleniny a podávání např. pizzy, tapas a sýrů Krájecí prkénko je vyrobeno z masivního..

  990.00 KčHledáte Pizza pece na dřevo? V sekci grily krby | pec na pizzu je možné objevit jedinečné pec na pizzu piana na dřevo ziipa - cihlová!
© 2023Kontakt