Podlahová základna MAXTORE WOOD 98 Dekorhome,Podlahová základna MAXTORE WOOD 98 Dekorhome

Podlahová Základna MAXTORE WOOD 98 Dekorhome,Podlahová Základna MAXTORE WOOD 98 Dekorhome

Podlahová základna MAXTORE WOOD 98 Dekorhome,Podlahová základna MAXTORE WOOD 98 Dekorhome

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Skleníky
Dodavatel:Lanitplast
Cena:3080.00 Kč
Podlahová základna MAXTORE WOOD 98 Dekorhome,Podlahová základna MAXTORE WOOD 98 Dekorhome 2,5 (50%) 27 hodnocení

✅ Plechová podlahová základna pro zahradní domek MAXTORE WOOD 98. Základna k domku neslouží jako kotvící prvek k zemi. Jde především o konstrukci, která zpevní celý domek a umožní velice jednoduše přimontovat dodatečnou podlahu k domku.  Vyrobeno z pozinkovaných ocelových profilů (elektrolytické zinkování). Síla plechu 0,6 mm.Výhody základny:- podlahová konstrukce, který výrazně zvýší stabilitu domku- na základnu je možné přišroubovat vhodnou podlahovou krytinu jako OSB desky, palubky, prkna, tzv. "umělé dřevo", apod.- při použití základny nemusíte betonovat základní desku pro domek jako u ostatních běžných domků na trhu- domek lze postavit na jakémkoliv rovném a únosném povrchu Barva: stříbrnáMateriál: ocelové profilyRozměry: šířka: 291 cmvýška: 226 cmsíla plechu: 0,6 mmDodáváno v demontu. ,Plechová podlahová základna pro zahradní domek MAXTORE WOOD 98. Základna k domku neslouží jako kotvící prvek k zemi. Jde především o konstrukci, která zpevní celý domek a umožní velice jednoduše přimontovat dodatečnou podlahu k domku.  Vyrobeno z pozinkovaných ocelových profilů (elektrolytické zinkování). Síla plechu 0,6 mm.Výhody základny:- podlahová konstrukce, který výrazně zvýší stabilitu domku- na základnu je možné přišroubovat vhodnou podlahovou krytinu jako OSB desky, palubky, prkna, tzv. "umělé dřevo", apod.- při použití základny nemusíte betonovat základní desku pro domek jako u ostatních běžných domků na trhu- domek lze postavit na jakémkoliv rovném a únosném povrchu Barva: stříbrnáMateriál: ocelové profilyRozměry: šířka: 291 cmvýška: 226 cmsíla plechu: 0,6 mmDodáváno v demontu. 


 • Tescoma mlýnek na kávu GrandCHEF
  Tescoma mlýnek na kávu GrandCHEF

  Luxusní ruční mlýnek   Jen mlýnek na kávu GrandCHEF zvládne umlít kávu na 6 různých stupňů hrubosti, které si jednoduše..

  749.00 Kč
 • Tescoma šablony na cappuccino myDRINK, 6 ks
  Tescoma šablony na cappuccino myDRINK, 6 ks

  Vynikající pro stylové zdobení pěny na cappuccinu, zvolenou šablonu přidržte těsně nad pěnou a zlehka posypte jemně umletou skořicí nebo..

  119.00 KčHledáte Základny pro skleníky? V sekci zahrada | skleníky je možné objevit jedinečné podlahová základna maxtore wood 98 dekorhome!
© 2021Kontakt