Psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo Dekorhome,Psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo Dekorhome

Psací Stůl Se šuplíky 110x55 Cm Masivní Dřevo Dekorhome,Psací Stůl Se šuplíky 110x55 Cm Masivní Dřevo Dekorhome

Psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo Dekorhome,Psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo Dekorhome

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pracovní stoly
Dodavatel:Vida
Cena:12024.00 Kč
Psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo Dekorhome,Psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo Dekorhome 4 (80%) 34 hodnocení

✅ Tento krásný dřevěný stůl se stane výrazným doplňkem vaší domácnosti. Je vyroben z masivního sheeshamového dřeva, je tudíž vysoce stabilní a odolný. Sheesham, kterému se někdy říká také rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou kresbou. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování.Pevná pracovní deska se výborně hodí k umístění notebooku a samostatně stojicí skříňka disponuje 3 zásuvkami, které vám poskytnou úložný prostor k přehlednému uspořádání vašich dokumentů.Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný. UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být výrobek upevněn pomocí přiloženého příslušenství pro upevnění ke zdi.Jednoduchá montáž.Barva:hnědáMateriál: masivní sheeshamové dřevo (leštěné, natřené a nalakované)Rozměry: šířka: 110 cmhloubka: 55 cmvýška: 76 cmHmotnost:40 kgDodáváno v demontu.,Tento krásný dřevěný stůl se stane výrazným doplňkem vaší domácnosti. Je vyroben z masivního sheeshamového dřeva, je tudíž vysoce stabilní a odolný. Sheesham, kterému se někdy říká také rosewood nebo palisandr, je tropické tvrdé dřevo proslulé svou bohatou kresbou. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování.Pevná pracovní deska se výborně hodí k umístění notebooku a samostatně stojicí skříňka disponuje 3 zásuvkami, které vám poskytnou úložný prostor k přehlednému uspořádání vašich dokumentů.Důležité upozornění: Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný. UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být výrobek upevněn pomocí přiloženého příslušenství pro upevnění ke zdi.Jednoduchá montáž.Barva:hnědáMateriál: masivní sheeshamové dřevo (leštěné, natřené a nalakované)Rozměry: šířka: 110 cmhloubka: 55 cmvýška: 76 cmHmotnost:40 kgDodáváno v demontu.

Hledáte Pracovní stoly? V sekci pracovna je možné objevit jedinečné psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo dekorhome,psací stůl se šuplíky 110x55 cm masivní dřevo dekorhome!
© 2022Kontakt