Sada pro připojení grilu Napoleon Travel v karavanu

Sada Pro Připojení Grilu Napoleon Travel V Karavanu

Sada pro připojení grilu Napoleon Travel v karavanu

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Podpalování a topení
Dodavatel:Napoleon
Cena:949.00 Kč
Sada pro připojení grilu Napoleon Travel v karavanu 3,25 (65%) 27 hodnocení

✅ Připojovací sada pro grily Napoleon Travel Připravena pro modely Napoleon TQ285, PRO285 a TQ285X (k tomuto modelu je potřeba ještě pořídit sadu pro připojení grilu - 66286)Sada umožní zapojení cestovního grilu Napoleon Travel k plynovému potrubí v karavanechPozor: dle výrobce je tato sada dimenzována pro přípojky od roku 2004, pro starší karavany a přípojky je nutno ověřit, zda bude sada kompatibilníDélka hadice 3 metry


 • Podpalovací komín Outdoorchef
  Podpalovací komín Outdoorchef

  Zapalovací komín Outdoorchef, který vám ulehčí při zatápění v kotlových grilech na dřevěné uhlíVhodné použít s dřevěným uhlím..

  990.00 Kč
 • Elektrický rozpalovač Monolighter
  Elektrický rozpalovač Monolighter

  Elektrický rozpalovač briket a dřevěného uhlí MonolighterZapalují se s ním jak grily, tak krby i venkovní ohništěVelkou výhodou je..

  1990.00 Kč
 • Rozpalovací nerezový komín Rösle
  Rozpalovací nerezový komín Rösle

  Zapalovací komín Rösle, který vám ulehčí při zatápění v kotlových grilech na dřevěné uhlíVhodné použít s dřevěným uhlím či..

  1280.00 Kč
 • Elektrický rozpalovač Looftlighter
  Elektrický rozpalovač Looftlighter

  Elektrický rozpalovač briket a dřevěného uhlí LooftlighterZapalují se s ním jak grily, tak krbyVelkou výhodou je možnost používat..

  1694.00 Kč
 • Kompozitní plynová bomba, 7,5 kg
  Kompozitní plynová bomba, 7,5 kg

  Kompozitní lahve jsou velmi lehké a dobře se tak přenáší. Oproti klasickým ocelovým bombám jsou ty kompozitní až o 50 % lehčí, a to při..

  3550.00 Kč
 • Zapalovací set Rapid Fire
  Zapalovací set Rapid Fire

  Chcete minimalizovat dobu, kterou před grilováním strávíte nad zapalováním kotlového grilu Weber? Vypomožte si zapalovací sadou Rapid Fire...

  999.00 KčHledáte Připojovací hadice? V sekci grily krby | podpalování a topení je možné objevit jedinečné sada pro připojení grilu napoleon travel v karavanu!
© 2022Kontakt