Stolní lampa kov mangovníkové dřevo Dekorhome Černá,Stolní lampa kov mangovníkové dřevo Dekorhome Černá

Stolní Lampa Kov Mangovníkové Dřevo Dekorhome Černá,Stolní Lampa Kov Mangovníkové Dřevo Dekorhome Černá

Stolní lampa kov  mangovníkové dřevo Dekorhome Černá,Stolní lampa kov  mangovníkové dřevo Dekorhome Černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Osvětlení do ložnice
Dodavatel:vida
Cena:1612.00 Kč
Stolní lampa kov mangovníkové dřevo Dekorhome Černá,Stolní lampa kov mangovníkové dřevo Dekorhome Černá 4,75 (95%) 24 hodnocení

✅ Tato stolní lampa je ideální volba pro zkrášlení interiéru vašeho bydlení. Stolní světlo je kombinované s polohovacím ramenem z masivního mangovníkového dřeva a železným stínidlem a je velmi odolné a robustní. Nastavitelné a flexibilní rameno vám umožní upevnit světlo v jakékoli požadované výšce. Dřevěný rám se starovenkovskou hnědou povrchovou úpravou a vintage mosazná povrchová úprava na stínidlu dodávají lampě industriální šarm. Lampa má objímku E27 pro žárovky různých barev s maximálním napětím 25 W a vytvoří atmosféru relaxace a odpočinku. Tato stolní lampa je napájená nízkým napětím a může být energeticky úsporná. Upozornění: Jedná se o svítidlo v industriálním stylu, na stínidlu se proto vyskytují jisté nedokonalosti, které mu dodávají osobitý šmrnc a jedinečný rustikální vzhled. Žárovky nejsou součástí balení.Barva: bíláčernástříbrnámosaznáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: masivní mangovníkové dřevo se starovenkovskou hnědou povrchovou úpravou / železo s vintage měděnou povrchovou úpravouRozměry: šířka: 58 cmhloubka: 18 cmvýška: 45 - 90 cmrozměry stínidla: 17 x 16 cmrozměry základny: 23 x 18 cmdélka horního dřevěného ramene: 40 cmdélka spodního dřevěného ramene: 40 cmHmotnost: 3,5 kgDodáváno v demontu. ,Tato stolní lampa je ideální volba pro zkrášlení interiéru vašeho bydlení. Stolní světlo je kombinované s polohovacím ramenem z masivního mangovníkového dřeva a železným stínidlem a je velmi odolné a robustní. Nastavitelné a flexibilní rameno vám umožní upevnit světlo v jakékoli požadované výšce. Dřevěný rám se starovenkovskou hnědou povrchovou úpravou a vintage mosazná povrchová úprava na stínidlu dodávají lampě industriální šarm. Lampa má objímku E27 pro žárovky různých barev s maximálním napětím 25 W a vytvoří atmosféru relaxace a odpočinku. Tato stolní lampa je napájená nízkým napětím a může být energeticky úsporná. Upozornění: Jedná se o svítidlo v industriálním stylu, na stínidlu se proto vyskytují jisté nedokonalosti, které mu dodávají osobitý šmrnc a jedinečný rustikální vzhled. Žárovky nejsou součástí balení.Barva: bíláčernástříbrnámosaznáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál: masivní mangovníkové dřevo se starovenkovskou hnědou povrchovou úpravou / železo s vintage měděnou povrchovou úpravouRozměry: šířka: 58 cmhloubka: 18 cmvýška: 45 - 90 cmrozměry stínidla: 17 x 16 cmrozměry základny: 23 x 18 cmdélka horního dřevěného ramene: 40 cmdélka spodního dřevěného ramene: 40 cmHmotnost: 3,5 kgDodáváno v demontu. 

Hledáte Stolní lampy kancelářské? V sekci ložnice | osvětlení do ložnice je možné objevit jedinečné stolní lampa kov mangovníkové dřevo dekorhome Černá,stolní lampa kov mangovníkové dřevo dekorhome Černá!
© 2022Kontakt