Tescoma grilovací obracečka PRIVILEGE

Tescoma Grilovací Obracečka PRIVILEGE

Tescoma grilovací obracečka PRIVILEGE

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Grilování
Dodavatel:Tescoma
Cena:219.00 Kč
Tescoma grilovací obracečka PRIVILEGE 5 (100%) 24 hodnocení

✅ Burgery, kousky kuřátka, pořádná flákota vepřové krkovičky... Poradíte si s čímkoliv, co dáváte na gril! Stylová obracečka je z kvalitní nerez oceli a díky rukojeti z ušlechtilého dřeva padne přesně do ruky. Její hlavní výhoda? Vychytané opěrky! Odložená obracečka na nich stojí a nedotýká se přímo plochy. Stůl při grilování neušpiníte!   V čem je grilovací obracečka PRIVILEGE jedinečná?   masivní a bytelná   při odložení neznečistí stůl   rukojeť z vysoce odolného dřeva gumovníku brazilského   očko pro zavěšení   Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel, dřevo gumovníku brazilského. Údržba: nemyjte v myčce. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma grilovací mašlovačka PRIVILEGE
  Tescoma grilovací mašlovačka PRIVILEGE

  Mašlovačka, to je základ! Nezapomeňte ale, že ke grilu potřebujete její větší sestru! S velkou mašlovačkou dosáhnete na rozpáleném..

  219.00 Kč
 • Tescoma grilovací rošt PRIVILEGE
  Tescoma grilovací rošt PRIVILEGE

  Taky si občas při návštěvě restaurace říkáte "na svém grilu bych to zvládl líp"? Je čas to dokázat! A věřte, že s dvojitým..

  309.00 KčHledáte Grilovací nářadí a pomůcky? V sekci venkovní aktivity | grilování je možné objevit jedinečné tescoma grilovací obracečka privilege!
© 2021Kontakt