Tescoma hrnek na polévku PURITY MicroWave

Tescoma Hrnek Na Polévku PURITY MicroWave

Tescoma hrnek na polévku PURITY MicroWave

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nádobí
Dodavatel:Tescoma
Cena:259.00 Kč
Tescoma hrnek na polévku PURITY MicroWave 4,5 (90%) 22 hodnocení

✅ Proč si dobrou domácí polévku nevzít sebou k obědu i do práce?   V čem Hrnek na polévku PURITY MicroWave vyniká?   Umožňuje bezpečné a pohodlné přenášení polévky do zaměstnání apod., její ohřívání v mikrovlnné troubě i podávání bez používání talíře či misky.   Dostatečně velká nádoba s objemem 600 ml má vodotěsné šroubovací víčko se silikonovým těsněním pro bezpečné přenášení polévky. Víčko hrnku PURITY lze nastavit do 2 poloh. Dotažené víčko nádobu vodotěsně uzavře, částečným pootevřením víčka (o cca 90 stupňů) do polohy „připraveno k ohřívání“ lze polévku v hrnku s nasazeným víčkem bezpečně ohřát v mikrovlnné troubě a se sejmutým víčkem podávat.   Jaké má hrnek na polévku PURITY MicroWave další výhody?   je vyroben s použitím technologie nanoCARE nevstřebává pachy pokrmů a nezabarvuje se nijak neovlivňuje kvalitu pokrmů při přenášení a skladování   Materiál: plastový materiál vhodný pro zdravotnictví a farmacii. Čištění: stačí opláchnout pod tekoucí vodou, vhodné do myčky. Záruka:  3 roky záruka.


 • Tescoma miska na vařená vejce PURITY MicroWave, 2 ks
  Tescoma miska na vařená vejce PURITY MicroWave, 2 ks

  Misky na vařená vejce PURITY MicroWAVE jsou vynikající naměkko i natvrdo vařených vajec v mikrovlnné troubě. Vejce jsou..

  169.00 Kč
 • ECG MTD 2072SE
  ECG MTD 2072SE

  Pohodlný a rychlý ohřev večeře či oběda je samozřejmostí s mikrovlnnou troubou ECG MTD 2072 SE. Bez hromady špinavého nádobí máte na..

  1999.00 Kč
 • Concept MT2020wh
  Concept MT2020wh

  Volně stojící mikrovlnná trouba Concept MT2020wh v čistém bílém provedení disponuje objemem 20 l a nabízí možnost ohřevu, vaření a..

  1799.00 Kč
 • Concept MT4020bc
  Concept MT4020bc

  Volně stojící mikrovlnná trouba Concept MT4020bc v elegantním černém provedení disponuje objemem 20 l a nabízí možnost ohřevu, vaření..

  2299.00 KčHledáte Nádobí do mikrovlnné trouby? V sekci vaření | nádobí je možné objevit jedinečné tescoma hrnek na polévku purity microwave!
© 2021Kontakt