Tescoma láhev s vyluhováním myDRINK 0.7 l

Tescoma Láhev S Vyluhováním MyDRINK 0.7 L

Tescoma láhev s vyluhováním myDRINK 0.7 l

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přenášení potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:319.00 Kč
Tescoma láhev s vyluhováním myDRINK 0.7 l 3,25 (65%) 26 hodnocení

✅ Připravte si osvěžující nápoj s čerstvě vyluhovaným ovocem, zeleninou a bylinkami.   V čem Láhev s vyluhováním myDRINK vyniká?   Má dobře těsnicí šroubovací uzávěr se  silikonovým těsněním, který se samovolně neotevře. Láhev je proto vhodná pro přenášení osvěžujících nápojů v libovolné poloze v taškách, aktovkách nebo baťůžcích při sportování apod. Odšroubovat a sejmout můžete nejenom uzávěr, ale i celé hrdlo láhve, takže láhev i sítko snadno naplníte a zároveň pohodlně vyčistíte. Sítko láhve myDRINK s odnímatelným víčkem je dostatečně prostorné i pro větší kousky ovoce, zeleniny a ledové kostky. Vyluhované kousky ovoce, zeleniny, bylinek nebo tající ledové kostky zůstávají během pití v sítku uvnitř láhve a nehrozí jejich spolknutí nebo vdechnutí.   Jaké má Láhev s vyluhováním myDRINK další výhody?   vyluhovací sítko s odnímatelným dnem se snadno čistí láhev je opatřena poutkem pro zavěšení.   Materiál: Vyrobeno z prvotřídní odolného plastu. Čištění: Vhodné do myčky.  Záruka: 3 roky.


  • Tescoma láhev na nápoje PURITY 0.7 l
    Tescoma láhev na nápoje PURITY 0.7 l

    Pitný režim je nesmírně důležitý během celého dne – ve škole, v práci, při sportu i toulkách přírodou. Naše zdraví ovšem..

    289.00 KčHledáte Láhve na pití? V sekci venkovní aktivity | přenášení potravin je možné objevit jedinečné tescoma láhev s vyluhováním mydrink 0.7 l!
© 2021Kontakt