Tescoma nůž na zeleninu PRECIOSO 13 cm

Tescoma Nůž Na Zeleninu PRECIOSO 13 Cm

Tescoma nůž na zeleninu PRECIOSO 13 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nože
Dodavatel:Tescoma
Cena:179.00 Kč
Tescoma nůž na zeleninu PRECIOSO 13 cm 3 (60%) 29 hodnocení

✅ Nůž špičkové německé kvality   Bez kvalitních nožů je každý kuchař ztracený. Linie PRECIOSO zastupuje všechny vlastnosti, které očekáváte od špičkových nástrojů. Jsou vyrobeny z prvotřídní německé nožířské oceli a každý z nich je precizně ručně nabroušený.   Čepel s V profilem    Nože PRECIOSO jsou vyrobeny ze špičkové německé oceli o tvrdosti HRC 53. Jejich rukojeti mají ergonomický tvar a díky speciálnímu měkčenému plastu použitého pro rukojeti jsou protiskluzové.     Čepele všech nožů precioso jsou tvarovány do „V“ profilu, což významně usnadňuje práci. Krájení i řezání s noži PRECIOSO je pohodlné a bezpečné.   Špičkové provedení a záruka 5 let!   Nože PRECIOSO jsou skvělé pro ty, jimž nevyhovuje vysoká hmotnost kovaných nožů, a přitom požadují špičkovou kvalitu. Linie nabízí ucelenou řadu univerzálních i speciálních nožů z prvotřídní nožířské oceli. Všechny nože linie PRECIOSO můžete bez obav mýt v myčce a dáme vám na ně mimořádnou záruku 5 let.


 • Tescoma nůž na zeleninu AZZA 13 cm
  Tescoma nůž na zeleninu AZZA 13 cm

  Vyrobeno kováním z jediného kusu prvotřídní nerezavějící oceli, odolná čepel s dokonalým ostřím a ergonomická rukojeť s masivními..

  349.00 Kč
 • Tescoma nůž kuchařský PRECIOSO 15 cm
  Tescoma nůž kuchařský PRECIOSO 15 cm

  Kuchařský nůž špičkové německé kvality   Bez kvalitních nožů je každý kuchař ztracený. Linie PRECIOSO zastupuje všechny..

  259.00 Kč
 • Tescoma nůž Santoku PRECIOSO 16 cm
  Tescoma nůž Santoku PRECIOSO 16 cm

  Nůž špičkové německé kvality   Bez kvalitních nožů je každý kuchař ztracený. Linie PRECIOSO zastupuje všechny vlastnosti,..

  309.00 KčHledáte Nože na ovoce a zeleninu? V sekci krájení | nože je možné objevit jedinečné tescoma nůž na zeleninu precioso 13 cm!
© 2021Kontakt