Tescoma nůž univerzální PRECIOSO 9 cm

Tescoma Nůž Univerzální PRECIOSO 9 Cm

Tescoma nůž univerzální PRECIOSO 9 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nože
Dodavatel:Tescoma
Cena:169.00 Kč
Tescoma nůž univerzální PRECIOSO 9 cm 3,75 (75%) 24 hodnocení

✅ Nůž špičkové německé kvality   Bez kvalitních nožů je každý kuchař ztracený. Linie PRECIOSO zastupuje všechny vlastnosti, které očekáváte od špičkových nástrojů. Jsou vyrobeny z prvotřídní německé nožířské oceli a každý z nich je precizně ručně nabroušený.   Čepel s V profilem    Nože PRECIOSO jsou vyrobeny ze špičkové německé oceli o tvrdosti HRC 53. Jejich rukojeti mají ergonomický tvar a díky speciálnímu měkčenému plastu použitého pro rukojeti jsou protiskluzové.     Čepele všech nožů precioso jsou tvarovány do „V“ profilu, což významně usnadňuje práci. Krájení i řezání s noži PRECIOSO je pohodlné a bezpečné.   Špičkové provedení a záruka 5 let!   Nože PRECIOSO jsou skvělé pro ty, jimž nevyhovuje vysoká hmotnost kovaných nožů, a přitom požadují špičkovou kvalitu. Linie nabízí ucelenou řadu univerzálních i speciálních nožů z prvotřídní nožířské oceli. Všechny nože linie PRECIOSO můžete bez obav mýt v myčce a dáme vám na ně mimořádnou záruku 5 let.


 • Tescoma nůž univerzální AZZA 9 cm
  Tescoma nůž univerzální AZZA 9 cm

  Vyrobeno kováním z jediného kusu prvotřídní nerezavějící oceli, odolná čepel s dokonalým ostřím a ergonomická rukojeť s masivními..

  319.00 Kč
 • Tescoma nůž krájecí AZZA 9 cm
  Tescoma nůž krájecí AZZA 9 cm

  Vyrobeno kováním z jediného kusu prvotřídní nerezavějící oceli, odolná čepel s dokonalým ostřím a ergonomická rukojeť s masivními..

  289.00 Kč
 • Tescoma nůž univerzální GrandCHEF 9 cm
  Tescoma nůž univerzální GrandCHEF 9 cm

  Nože GrandCHEF vám umožní krájet jako chef   Myslíte si, že o kvalitě krájení rozhoduje jen výběr použité oceli, tvar čepele..

  279.00 KčHledáte Univerzální nože? V sekci krájení | nože je možné objevit jedinečné tescoma nůž univerzální precioso 9 cm!
© 2021Kontakt