Tescoma odpeckovač třešní HANDY

Tescoma Odpeckovač Třešní HANDY

Tescoma odpeckovač třešní HANDY

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zpracování ovoce a zeleniny
Dodavatel:Tescoma
Cena:529.00 Kč
Tescoma odpeckovač třešní HANDY 3,75 (75%) 22 hodnocení

✅ Třešně v bublanině chutnají božsky. Až na ty pecky… Co s tím? Zbavte se jich! Snadno, rychle, šetrně – pomocí našeho šikovného odpeckovače. Užijte si ovocné saláty nebo vychlazené kompoty naplno.   V čem je odpeckovač třešní HANDY výjimečný? Hravě odstraní pecku z čerstvých, kompotovaných i mražených třešní a višní, aniž by poškodil dužinu. Pohodlně zbaví nechtěných pecek i opravdu velké množství ovoce.   Jaké jsou další výhody odpeckovače třešní HANDY?   trn je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli   pohodlná manipulace   jednoduché sestavení   snadno se čistí   je perfektně skladný   zvládne odpeckovat i velké množství třešní a višní   jeho použití je bezpečné   Materiál: trn odpeckovače je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli, ostatní části z odolného plastu a silikonu. Údržba: všechny části kromě rukojeti s trnem jsou vhodné do myčky nádobí. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma odpeckovač třešníoliv PRESTO
  Tescoma odpeckovač třešníoliv PRESTO

  Vynikající pro snadné odpeckování třešní, višní a oliv. Třešeň bez stopky vložte pod trn (olivy vkládejte na výšku) a odpeckovač..

  169.00 Kč
 • Tescoma kónický louskáček PRESTO
  Tescoma kónický louskáček PRESTO

  Vynikající pro louskání ořechů všech obvyklých velikostí: lískových, vlašských, para ořechů apod. Snadno rozlouskne skořápku a..

  219.00 Kč
 • Tescoma louskáček na ořechy GrandCHEF
  Tescoma louskáček na ořechy GrandCHEF

  Vynikající pro snadné louskání ořechů různých velikostí. V čem nářadí GrandCHEF vyniká? Prémiové řada GrandCHEF je ucelená..

  269.00 Kč
 • Tescoma odpeckovač třešní HANDY
  Tescoma odpeckovač třešní HANDY

  Třešně v bublanině chutnají božsky. Až na ty pecky… Co s tím? Zbavte se jich! Snadno, rychle, šetrně – pomocí našeho..

  529.00 KčHledáte Louskáčky a odpeckovače? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | zpracování ovoce a zeleniny je možné objevit jedinečné tescoma odpeckovač třešní handy!
© 2021Kontakt