Tescoma sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks

Tescoma Sklenice Na Víno UNO VINO 350 Ml, 6 Ks

Tescoma sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sklenice
Dodavatel:Tescoma
Cena:529.00 Kč
Tescoma sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks 5 (100%) 23 hodnocení

✅ Znáte ten nepříjemný pocit, když na party či oslavě najednou nevíte, která sklenička je vaše? Máme pro vás jedinečné a zábavné řešení! Servírujte bílé, růžové, červené nebo klidně i šumivé víno ve skleničkách UNO VINO s různobarevnými proužky na stopce. Se svěžími barvami a kvalitním českým křišťálovým sklem okouzlíte hosty a rozzáříte každou oslavu.   V čem jsou skleničky na víno UNO VINO výjimečné?   Elegantní křišťálové skleničky jsou univerzální pro všechny druhy vín. Navíc mají na stopce barevné proužky, díky nimž už na party nemůžete sáhnout vedle.   Jaké mají Sklenice na víno UNO VINO další výhody?   univerzální použití pro všechny běžné druhy vín   různobarevné proužky zabrání nechtěným faux pas   barvy proužku se nemění ani nemizí častým používáním nebo mytím v myčce   bezolovnaté tradiční české křišťálové sklo crystalin, dodávané pod ochrannou známkou Bohemia Crystal   vysoká průzračnost, mechanická odolnost a precizně formované tenkostěnné kalíšky   ideální v kombinaci s Karafou na víno UNO VINO (art. 695498)   Materiál: prvotřídní české křišťálové sklo . Údržba: vhodné do myčky, používejte čisticí prostředky a mycí program určený pro šetrné mytí skla. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma pohár s víčkem myDRINK 600 ml
  Tescoma pohár s víčkem myDRINK 600 ml

  Pitný režim se mnohem lépe dodržuje se stylovým pohárem vyrobeným ze zdravotně nezávadného materiálu. Vychytané víčko navíc ochrání..

  99.00 Kč
 • Tescoma třetinka myBEER Icon
  Tescoma třetinka myBEER Icon

  Originální třetina na pivo, s jakou se v restauraci jistě nesetkáte.     V čem třetinka myBEER..

  86.00 Kč
 • Tescoma třetinka myBEER Salute!
  Tescoma třetinka myBEER Salute!

  Originální třetina na pivo, s jakou se v restauraci jistě nesetkáte.     V čem třetinka myBEER..

  86.00 KčHledáte Sklenice na víno? V sekci nápoje | sklenice je možné objevit jedinečné tescoma sklenice na víno uno vino 350 ml, 6 ks!
© 2021Kontakt