Zahradní stolek úložný box IBLIS Šedohnědá taupe,Zahradní stolek úložný box IBLIS Šedohnědá taupe

Zahradní Stolek úložný Box IBLIS Šedohnědá Taupe,Zahradní Stolek úložný Box IBLIS Šedohnědá Taupe

Zahradní stolek  úložný box IBLIS Šedohnědá taupe,Zahradní stolek  úložný box IBLIS Šedohnědá taupe

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: ---ZAHRADA LP---
Dodavatel:Kondela
Cena:950.00 Kč
Zahradní stolek úložný box IBLIS Šedohnědá taupe,Zahradní stolek úložný box IBLIS Šedohnědá taupe 2,75 (55%) 44 hodnocení

✅ Úložný box IBLIS slouží jako úložný prostor na odkládání polštářů, dek, hraček, prostě všeho, co potřebujete na terase či balkoně mít stále po ruce. Na první pohled připomíná dřevo, ale je vyroben z plastu. Věci uložené v boxu jsou chráněny před zvlhnutím, ale i sluncem. Box nabízíme ve 3 barevných variantách, a tak bude nejen funkčním, ale také stylovým doplňkem. Zároveň poslouží jako příruční stolek na odložení nápojů, drobného občerstvení nebo rozečtené knihy. Vhodný do interiéru a krytých teras. Není vhodný do exteriéru.Barva: bílášedohnědáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál: plastRozměry:šířka: 39 cmhloubka: 39 cmvýška: 42 cmObjem: 43 litrůHmotnost:3,4 kgDodáváno v demontu.,Úložný box IBLIS slouží jako úložný prostor na odkládání polštářů, dek, hraček, prostě všeho, co potřebujete na terase či balkoně mít stále po ruce. Na první pohled připomíná dřevo, ale je vyroben z plastu. Věci uložené v boxu jsou chráněny před zvlhnutím, ale i sluncem. Box nabízíme ve 3 barevných variantách, a tak bude nejen funkčním, ale také stylovým doplňkem. Zároveň poslouží jako příruční stolek na odložení nápojů, drobného občerstvení nebo rozečtené knihy. Vhodný do interiéru a krytých teras. Není vhodný do exteriéru.Barva: bílášedohnědáčernáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál: plastRozměry:šířka: 39 cmhloubka: 39 cmvýška: 42 cmObjem: 43 litrůHmotnost:3,4 kgDodáváno v demontu.

Hledáte Zahradni stul? V sekci zahrada | ---zahrada lp--- je možné objevit jedinečné zahradní stolek úložný box iblis Šedohnědá taupe,zahradní stolek úložný box iblis Šedohnědá taupe!
© 2024Kontakt