Dětská houpačka hnízdo GRANDOH s lanem zelená

Dětská Houpačka Hnízdo GRANDOH S Lanem Zelená

Dětská houpačka hnízdo GRANDOH s lanem zelená

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Venkovní hračky
Dodavatel:Asko
Cena:3399.00 Kč
Dětská houpačka hnízdo GRANDOH s lanem zelená 3,5 (70%) 25 hodnocení

✅ Dětská dvoumístná houpačka GRANDOH je prostorná. Úžasná zábava pro vaše děti. Materiál je z PE textilie, kovová konstrukce a pěnová konstrukce. Houpačka GRANDOH s lanem dvoumístná Tato závěsná houpačka se bude určitě líbit každému dítěti. Je vyrobená z pevného rámu a voděodolné tkaniny + polyethylenové síťoviny, s nastavitelnou délkou pletených lan. Závěsná houpačka Sampa je určená kromě bezpečného houpání více dětí najednou, také pro odpočinek, Vaše dítě se na houpačce může houpat i vleže. Houpačka není vhodná pro děti do 3 let. Odpovídá aktuálním požadavkům na bezpečnost Vašich dětí pro pohybovou aktivitu určených pouze pro domácí použití a je v souladu s harmonizovanou normou EN 71- 1-2-3-8. Specifikace: Barva: zelená PE textilie odpuzující vodu Kovová obvodová konstrukce Pěnová obvodová konstrukce tlumící náraz Tloušťka: 60 mm Délka lana: 2500 mm Nosnost: 150 kg


 • Dřevěný 3-stranný závěsný žebřík
  Dřevěný 3-stranný závěsný žebřík

  Dřevěný 3-stranný závěsný žebřík   Dětský provazový žebřík 3-stranný je velmi oblíbeným a žádaným doplňkem dětských..

  1890.00 Kč
 • Zahradní houpačka Hollywood černá
  Zahradní houpačka Hollywood černá

  Kovová zahradní houpačka se sedákem z umělé textilie. Houpačka Hollywood je pro dvě až tři osoby s celkovou nosností 240 kg. Houpačka je..

  5253.00 KčHledáte Dětské domečky? V sekci hračky a hry | venkovní hračky je možné objevit jedinečné dětská houpačka hnízdo grandoh s lanem zelená!
© 2021Kontakt