EICHHOLTZ Lavice York

EICHHOLTZ Lavice York

EICHHOLTZ Lavice York

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:EICHHOLTZ
Cena:60890.00 Kč
EICHHOLTZ Lavice York 4,5 (90%) 25 hodnocení

✅ Jak pečovat o produkt:> zamezte přímému slunečnímu záření na produkt> nevystavujte produkt blízko zdroje tepla> dbejte pozornosti při styku s džínovinou, může zanechat na povrchu produktu barevné skvrny> pravidelně odstraňujte prach z povrchu produktu> vysávejte s jemným kartáčovým zakončením nebo utírejte jemným, suchým hadříkem povrch produktu> skvrny a jiné nečistoty odstraňte co nejdříve po vytvoření> nikdy nepoužívejte agresivní čistící prostředky, vždy se ujistěte, že daný prostředek je vhodný pro daný typ povrchu> kůže by měla být alespoň 4x do roka ošetřena krémem pro to vhodným, kůže tak získá ochranný filtr a bude se lesknout


 • KARE DESIGN Lavice Motley Hugs – žlutá
  KARE DESIGN Lavice Motley Hugs – žlutá

  Elegantní lavice Motley Hugs má jemně zakřivené linie, které jí propůjčují zámecký vzhled. Kostra a nohy jsou vyrobeny z masivního..

  6150.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná lavice Largo
  WOOOD Dřevěná lavice Largo

  Masivní dubová lavice ladící s dubovými jídelními stoly. Je ale také velice pěkná v předsíni nebo před postelí. Doporučujeme dubové..

  4550.00 Kč
 • KARE DESIGN Lavice Crossover Grey Black 150×40 cm
  KARE DESIGN Lavice Crossover Grey Black 150×40 cm

  Lavice Crossover kombinuje tradiční vzhled polstrované lavice s knoflíky a moderní základnou z lakované ocele do elegantní zlaté barvy. Tato..

  11990.00 Kč
 • ACTONA Lavice Glory − šedá
  ACTONA Lavice Glory − šedá

  > hodnota Martindale: 25.000 (tato hodnota udává míru odolnosti proti oděru, pro běžné používání v domácnosti vyhovují látky, u kterých..

  1790.00 KčHledáte Lavice? V sekci domov | nábytek | Židle a lavice je možné objevit jedinečné eichholtz lavice york!
© 2021Kontakt