Kancelářské křeslo SPIN 2

Kancelářské Křeslo SPIN 2

Kancelářské křeslo SPIN 2

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kancelářský nábytek
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:2252.00 Kč
Kancelářské křeslo SPIN 2 3,25 (65%) 20 hodnocení

✅ Atraktivní kancelářská židle Spin 2je čalouněná šedou látkou odolnou proti protržení a oděru, která je velmi dobře prodyšná. Toto křeslo je užitečným pomocníkem při práci i při studiu. Křeslo je opatřené mechanismem TILT, který umožňuje výškovou stavitelnost pomocí plynového pístového zvedáku. Praktické pevné područky vám zajistí příjemné sezení a úlevu pažím při dlouhém sezení. Samozřejmostí je funkce houpání s regulačním šroubem pro nastavení síly protitlaku opěradla dle hmotnosti sedícího. Stabilitu zajišťuje klasická základna z bílého tvrzeného plastu s 5 kolečky.Dodáváme v demontu. Rozměry: - šířka 59 cm - hloubka 62 cm - výška 99-106 cm - výška sedáku 47-54 cm


 • Kancelářské křeslo VALDEZ, modrá
  Kancelářské křeslo VALDEZ, modrá

  Pohodlnou kancelářskou židli Valdez nabízíme čalouněnou v kombinaci prodyšné modré síťoviny na opěráku a černé tkaniny na sedáku...

  2150.00 Kč
 • Kancelářské křeslo VALDEZ, zelená
  Kancelářské křeslo VALDEZ, zelená

  Pohodlnou kancelářskou židli Valdez nabízíme čalouněnou v kombinaci prodyšné zelené síťoviny na opěráku a černé tkaniny na sedáku...

  2150.00 Kč
 • Kancelářské křeslo DEFENDER, červená
  Kancelářské křeslo DEFENDER, červená

  Kancelářské křeslo Defender je potažené prodyšnou ekokůží v atraktivní černo-červené kombinaci. Pohodlné křeslo sportovního designu..

  3972.00 Kč
 • Kancelářské křeslo Costa
  Kancelářské křeslo Costa

  Kancelářské křeslo COSTA vyniká svou pohodlností a zajímavým ojedinělým designem. Vysoce kvalitní polstrování židle a ergonomicky..

  3921.00 Kč
 • Kancelářské křeslo Relax, šedá
  Kancelářské křeslo Relax, šedá

  Kancelářské křeslo Relax s ergonomicky tvarovaným opěrákem v čalounění šedou ekokůží. Křeslo má kovovou stabilní základnu s 5..

  2682.00 Kč
 • Kancelářské křeslo Desmond 2, tmavěšedá
  Kancelářské křeslo Desmond 2, tmavěšedá

  Křeslo Desmond 2 dodávámev čalounění tmavěšedou látkou. Vysoce kvalitní polstrování židle a ergonomicky tvarovaný opěrák dopřává..

  3573.00 KčHledáte Kancelářské židle? V sekci nábytek | kancelářský nábytek je možné objevit jedinečné kancelářské křeslo spin 2!
© 2021Kontakt