Pracovna Laser G, dub wotanbeton

Pracovna Laser G, Dub Wotanbeton

Pracovna Laser G, dub wotanbeton

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytkové sestavy homeoffice
Cena:13871.00 Kč
Pracovna Laser G, dub wotanbeton 5 (100%) 31 hodnocení

✅ Moderní bytový nábytek Laser  Dodáváme v dekoru dub wotan/beton  Sestava G zahrnuje elementy: 2 + 9 + 8 + 10 + 1  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka) Viz. jednotlivé elementy v souvisejícím zboží 


 • Pracovna Arbes B
  Pracovna Arbes B

  Velmi moderní obývací systém Arbes  Dodáváme v dekoru bílá / dub artisan nebo dub artisan/černá  Dodáváme jako komplet na foto nebo..

  16649.00 Kč
 • Moderní dětskýstudentský pokoj Jemen B
  Moderní dětskýstudentský pokoj Jemen B

  Krásný pokoj pro holky i pro kluky Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v kombinaci dekorů bílá/grafit/šedá/dub lefkas ..

  12099.00 Kč
 • Nábytek do studentského pokojepracovny Corso E
  Nábytek do studentského pokojepracovny Corso E

    Moderní bytový nábytek  Dodáváme v dekoru dub sonoma  ABS hrany  Sestava E zahrnuje elementy: skřín 2 + Pc stůl 9 + police 11 + police..

  19871.00 Kč
 • Studentský pokojpracovna Milan
  Studentský pokojpracovna Milan

  Krásný sektorový studentský pokoj Vytvořte si z jednotlivých elementů sestavu přímo do vašeho pokoje Jednotlivé elementy lze ustavovat..

  43669.00 Kč
 • Studentský pokojpracovna Avra
  Studentský pokojpracovna Avra

    Dekor: Light Sonoma Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplňky nejsou součástí  Sestava se skládá z Skřín Avra 1, Regál Avra 2,..

  18499.00 KčHledáte Nábytkové sestavy homeoffice? V sekci homeoffice je možné objevit jedinečné pracovna laser g, dub wotanbeton!
© 2022Kontakt