Skříňka se psacím stolem Mainz, bílýdub sonoma

Skříňka Se Psacím Stolem Mainz, Bílýdub Sonoma

Skříňka se psacím stolem Mainz, bílýdub sonoma

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pracovní stoly
Dodavatel:ASKO - NÁBYTEK
Cena:6899.00 Kč
Skříňka se psacím stolem Mainz, bílýdub sonoma 2,5 (50%) 44 hodnocení

✅ Oboustranná skříňka se psacím stolem je skvělým a praktickým řešením do všech bytů. Konstrukci je možné umístit do prostoru anebo boční stranou ke stěně a vytvořit tak přirozený a funkční předěl místnosti. Z jedné strany psací stůl s regálem vytvoří klidné zázemí pro domácí práce a z druhé strany úložná skříňka pro univerzální ukládání věcí, případně i vystavení dekorací. Tento praktický nábytek může být umístěn nejen v pracovně, dětském pokoji a ložnici, ale i v obývacím pokoji, kde poskytne multifunkční zázemí pro práci na počítači, vaše domácí hobby i odkládání předmětů. Dalším využití může najít i jako barový pult mezi kuchyní a obývákem. Nábytek může tvořit společný kompaktní celek anebo být rozmístěn samostatně jako psací stůl s regálem a samosstatná skříňka. Ať již tuto sestavu nábytku využijete jakkoliv, tak vždy bude praktickou součástí vašeho bytu. Psací stůl i skříŇka jsou vyrobeny v kombinaci bílá/dub sonoma.


 • Toaletnípsací stolek Make Up, dub sonomabílý
  Toaletnípsací stolek Make Up, dub sonomabílý

  Univerzální toaletní stolek poslouží i jako klasický psací stůl. Obsahuje boční zásuvky i výklopné horní dveře se zrcadlem, které..

  4699.00 Kč
 • Deska psacího stolu 135x68 cm Asko, dub sonoma
  Deska psacího stolu 135x68 cm Asko, dub sonoma

  Deska psacího stolu v dekoru dub sonoma o rozměru 135x68 cm je naprosto univerzální pro zařízení jakékoliv domácí kanceláře, pracovny nebo..

  1599.00 Kč
 • Psací stůl Elias, antracitdub sonoma
  Psací stůl Elias, antracitdub sonoma

  Psací stůl v antracitové barvě doplňují kontrastní boční lemy v dubovém dekoru, jež vytváří zajímavou optiku. Psací stůl obsahuje..

  4499.00 Kč
 • Rohový psací stůl London, bílý
  Rohový psací stůl London, bílý

  Rohový psací stůl v bílé barvě je příjemným ergonomickým prostředím, kde budete mít díky odkládacím přihrádkám a úložným..

  4899.00 Kč
 • Psací stůl Image, bílý
  Psací stůl Image, bílý

  Psací stůl z programu Image - minimalistický design nábytku je zcela univerzální a hodí do každého moderního interieru. Tento obdélný..

  2599.00 Kč
 • Odkládací stolek Boston, šedý beton
  Odkládací stolek Boston, šedý beton

  Praktický čtvercový odkládací stolek v imitaci šedého betonu je na kovové podnoži v leskle chromovém provedení. Díky malým rozměrům je..

  1149.00 KčHledáte Psací stoly? V sekci stoly a stolky | pracovní stoly je možné objevit jedinečné skříňka se psacím stolem mainz, bílýdub sonoma!
© 2024Kontakt