Závěsná pohovka NEST, šedá

Závěsná Pohovka NEST, šedá

Závěsná pohovka NEST, šedá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Lavice
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:69990.00 Kč
Závěsná pohovka NEST, šedá 3,5 (70%) 30 hodnocení

✅ Luxusní zahradní pohovka NEST z umělého ratanu v šedém odstínu se těší obrovské oblibě po celém světě. Unikátní ozdoba zahrad a pohodlná pohovka. Luxusní design a provedení. Dopřejte své zahradě něco skutečně ojedinělého z kolekce Domus Ventures. Zobrazený stojan Nest není součástí dodání, objednejte si jej viz související produkty. Nest lounge je vyroben z umělého ratanu Abaco XF v barvě Light Cubu Croco. Dále je doplněn kvalitním polstrováním z látky Olefin barvy latte a polštáři. Umělý ratan Abaco XF je téměř bezúdržbovým materiálem, který si drží svou barevnost celé roky a je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Hliník – zajišťuje, že výrobek je lehký. Nepodléhá korozi a ve spojení s povrchovou úpravou je prakticky bezúdržbový. Umělý ratan - nevyžaduje téměř žádnou údržbu a může být dlouhodobě vystaven nepříznivému počasí. Omývejte vlažnou mýdlovou vodou. Nepoužívejte agresivní chemické prostředky. Nečistoty můžete očistit měkkým kartáčkem.


  • Nízký botník Materio, s podsedákem
    Nízký botník Materio, s podsedákem

    Předsíňový nízký botník/lavice s podsedákem z programu Materio - moderní nábytek v kombinaci matně bílých povrchů s dubovým..

    3799.00 KčHledáte Skladovací a předsíňové lavice? V sekci nábytek | lavice je možné objevit jedinečné závěsná pohovka nest, šedá!
© 2021Kontakt