Závěsná skřínka Linteo 65

Závěsná Skřínka Linteo 65

Závěsná skřínka Linteo 65

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Cena:2015.00 Kč
Závěsná skřínka Linteo 65 4,25 (85%) 37 hodnocení

✅   Luxusní moderní bytový systém Linteo  Korpus: bílý / dub trufla  Dvířka: bílý lesk MDF  Další elementy lze dokoupit  Nábytek je dodáván v demontu  Bytové doplnky nejsou součástí  Parametry: (šířka x výška x hloubka) 55x55x28cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.


 • Skřín šatní Loreto L1 jasanfialová
  Skřín šatní Loreto L1 jasanfialová

  Skřín šatní Loreto  Levá část je policová, v pravé části je šatní tyč  Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky fialová Nábytek..

  4164.00 Kč
 • Skřín rohová Loreto L14 jasanzelená
  Skřín rohová Loreto L14 jasanzelená

  Rohová šatní skřín L14 Uvnitř skříně je šatní tyč a jedna police Dodáváme v dekoru jasan coimbra s dodatky zelená Nábytek je dodáván..

  3354.00 KčHledáte ? V sekci nábytek je možné objevit jedinečné závěsná!
© 2022Kontakt