Zahradní domek s přístavkem na palivové dřevo

Zahradní Domek S Přístavkem Na Palivové Dřevo

Zahradní domek s přístavkem na palivové dřevo

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Venkovní hračky
Dodavatel:Asko
Cena:24579.00 Kč
Zahradní domek s přístavkem na palivové dřevo 3,75 (75%) 20 hodnocení

✅ Praktický bytelný dřevěný domek s přístavkem. Domek je dodáván včetně podlahy a střešní krytiny. Druh dřeva: borovice - tlaková zelená impregnace. Dodáváno demontované, složené na paletě. Součástí balení je sada šroubů a montážní návod.  Zboží je impregnováno hloubkovou tlakovou impregnací, a je tak uzpůsobeno ke skladování venku. Impregnace nemá ochranu proti UV záření, tudíž je velmi pravděpodobné, že zejména v letních měsících  zboží změní svou barvu, jedná se o přirozený jev každého dřeva, které není ochráněno nátěrem.


 • Dětský domeček MADOCK
  Dětský domeček MADOCK

  Dětský domek s teráskou je dodáván včetně podlahy a střešní krytiny. Borovicové dřevo, ošetřené zelenou tlakovou impregnací proti..

  11990.00 Kč
 • Dětská houpačka hnízdo SWIBEE modrá s lanem
  Dětská houpačka hnízdo SWIBEE modrá s lanem

  Dětská prostorná houpačka hnízdo SWIBEE. Barva: modro-černá. Délka lana: 250 cm. Materiál: PE textilie odpuzující vodu, kovová obvodová..

  1799.00 Kč
 • Dětská skluzavka zelená plastová YULVO
  Dětská skluzavka zelená plastová YULVO

  Skluzavka s možností přípojky na vodu, skluzavky jsou vhodné pro multifunkční dětskou věž Lucie, Palác zábav 2 věže a dětské hřiště..

  1998.00 Kč
 • Dětský domeček MATYÁŠ
  Dětský domeček MATYÁŠ

  Dětský domeček vhodný pro děti od 12 měsíců. Domeček je dodáván včetně podlahy a střešní krytiny. Borovicové dřevo, ošetřené..

  5989.00 Kč
 • Zahradní domek s přístavkem na palivové dřevo
  Zahradní domek s přístavkem na palivové dřevo

  Praktický bytelný dřevěný domek s přístavkem. Domek je dodáván včetně podlahy a střešní krytiny. Druh dřeva: borovice - tlaková..

  24579.00 KčHledáte Dětské domečky? V sekci hračky a hry | venkovní hračky je možné objevit jedinečné zahradní domek s přístavkem na palivové dřevo!
© 2021Kontakt