Zahradní multifunkční pult SKY

Zahradní Multifunkční Pult SKY

Zahradní multifunkční pult SKY

Kde koupit >>



Základní údaje o produktu:
Kategorie: Venkovní hračky
Dodavatel:Asko
Cena:12470.00 Kč
Zahradní multifunkční pult SKY 4,75 (95%) 20 hodnocení

✅ Bytelný dřevěný pracovní pult se zástěnou a s nerezovým plátem v pravé části plochy. Lze jej využít jako venkovní kuchyň nebo pro zahrádkářské práce. Dřevo: borovice - tlaková zelená impregnace. Dodáváno demontované. Součástí balení je sada šroubů a montážní návod. Zboží je impregnováno hloubkovou tlakovou impregnací, a je tak uzpůsobeno ke skladování venku. Impregnace nemá ochranu proti UV záření, tudíž je velmi pravděpodobné, že zejména v letních měsících  zboží změní svou barvu, jedná se o přirozený jev každého dřeva, které není ochráněno nátěrem. Zahradní pult má dva hlavní způsoby využití. V prvním případě je to jako venkovní kuchyň. V létě se střed společenského dění přesouvá z domu do zahrady a tu takto doplňuje o zajímavý prvek. Ve druhém případě může být použit jako přípravný pult pro drobné zahradnické práce - sázení květin, dekorační vazby atd. Pult je vyroben z masivního smrku, který je ošetřen tlakovou impregnací tak, aby odolal houbám a plísním. Praktickou


 • Zahradní houpačka Hollywood černá
  Zahradní houpačka Hollywood černá

  Kovová zahradní houpačka se sedákem z umělé textilie. Houpačka Hollywood je pro dvě až tři osoby s celkovou nosností 240 kg. Houpačka je..

  5253.00 Kč
 • Zahradní houpačka De Luxe béžovo-bílá
  Zahradní houpačka De Luxe béžovo-bílá

  Stylová kovová zahradní houpačka. Houpačka DeLuxe má stabilní konstrukci a je možné ji sklopit a vytvořit si lůžko k příjemnému relaxu..

  5489.00 Kč
 • Zahradní houpačka Ravenna 13004-06
  Zahradní houpačka Ravenna 13004-06

  Odpočiňte si na zahradě stejně jako doma. Krásnou houpačku Ravenna charakterizuje hlavně vysoká kvalita provedení. Pevná konstrukce..

  7551.00 Kč
 • Zahradní houpačka Rimini 06037-03
  Zahradní houpačka Rimini 06037-03

  Kovová zahradní houpačka s možností rozložení na lůžko. Houpačka Rimini je pro 4 osoby s celkovou nosností 400 kg. Robustní rám je..

  11336.00 Kč



Hledáte Dětské domečky? V sekci hračky a hry | venkovní hračky je možné objevit jedinečné zahradní multifunkční pult sky!
© 2021Kontakt