Výprodej extra sleva AT25


Konferenční stolek AHG-649 - POSLEDNÍ KUS

Konferenční stolek AHG-649 - POSLEDNÍ KUS

✅Proměňte každý prostor v ukázku moderní elegance s konferenčním stolkem AHG-649. S jeho industriálním šarmem se stane vaším nejlepším kouskem v domácnosti. Na první pohled vás zaujme jeho 3D dekor divokého dubu, který je tak živý, že máte pocit, jakoby byla příroda právě vtisknuta do každého detailu stolu. Matná..



Jídelní stůl HT-740 - POSLEDNÍ KUS

Jídelní stůl HT-740 - POSLEDNÍ KUS

✅Jídelní stůl o rozměru 140 x 85 cm v minimalistickém designu s netradičně posazenými nohami, tvořící prostorové písmeno A. Toto provedení má krom estetické hodnoty také hodnotu praktickou – při plném obsazení stolu podnož nepřekáží a neomezuje stolovníky. Kontrast světlé desky v barvě dubu a temně černá podnož zaujme..



Konferenční stolek AHG-631 WT - POSLEDNÍ KUS

Konferenční stolek AHG-631 WT - POSLEDNÍ KUS

✅Povyšte svou kancelář díky našemu úžasnému konferenčnímu stolu. Toto moderní mistrovské dílo, v němž se snoubí krásný design s funkčností, je dokonalým doplňkem každého profesionálního prostoru, ať už jde o velké společnosti nebo útulné domácí kanceláře.Konferenční stůl, vyrobený s pečlivou pozorností k..



Konferenční stolek CT-644 - POSLEDNÍ KUS

Konferenční stolek CT-644 - POSLEDNÍ KUS

✅KONFERENČNÍ STOLEK CT-644 Představujeme vám konferenční stolek CT-644 – dokonalý spojenec pro každou moderní domácnost nebo kancelář, který v sobě snoubí nejen designovou dokonalost, ale i nečekanou praktičnost. Tento stolek je nejen vizuálně působivý, ale zároveň přináší řešení pro každodenní potřeby skrytého..



Jídelní křeslo DCH-421 - POSLEDNÍ KUS

Jídelní křeslo DCH-421 - POSLEDNÍ KUS

✅MODERNÍ JÍDELNÍ KŘESLO DCH-421 - ČERNÁ Představujeme Vám naše jídelní křeslo - synonymum pro styl, pohodlí a kvalitu. Jde o skvělou volbu pro všechny, kteří hledají jedinečný design s komfortem a robustností. Toto jídelní křeslo je vytvořeno s důrazem na detaily, které se projevují v elegantním, industriálním..



Jídelní křeslo CT-767 patchwork - POSLEDNÍ KUS

Jídelní křeslo CT-767 patchwork - POSLEDNÍ KUS

✅Objevte mistrovské dílo moderního designu, které v sobě snoubí pohodlí, funkčnost a estetickou dokonalost – představujeme Vám jídelní křeslo CT-767 patchwork. Tato židle přináší nejen úžasný vizuální zážitek, ale i komfort, který přesahuje běžné očekávání.Představte si, že se každé jídlo stane malým svátkem a..



Paraván 3-dílný EF-805 - POSLEDNÍ KUS

Paraván 3-dílný EF-805 - POSLEDNÍ KUS

✅Paravan nebo-li zástěna neplní jen funkci okrasnou, ale také praktickou. Můžete je použít jako dělící příčku v bytě, kanceláři, restauraci, kavárně či hotelu.Paravan je 3-dílný, má dřevěný rám a je vyplněn rýžovým (neprůhledným papírem). Barva:bílá Materiál: dřevo /  rýžový - neprůhledný..



Konferenční stolek 2 ks AF-601 - POSLEDNÍ KUSY

Konferenční stolek 2 ks AF-601 - POSLEDNÍ KUSY

✅Představujeme vám naši pozoruhodnou sadu 2 konferenčních stolků v krásném dekoru divokého dubu s elegantními černými kovovými nohami. Tato elegantní sada je ideální pro dodání nádechu sofistikovanosti každému obytnému nebo kancelářskému prostoru. Připravte se na to, že vás okouzlí industriální styl a luxusní vzhled..



Jídelní židle DCL-416 BK4 - POSLEDNÍ KUS

Jídelní židle DCL-416 BK4 - POSLEDNÍ KUS

✅Jídelní židle s vysokým ergonomicky tvarovaným opěradlem. Potah je z nadčasové a stále žádané černé lesklé sametové látky. Jako velmi dekorativní a decentní prvek působí horizontální dvojité prošití horní části opěradla. Polstrování je v kvalitní PU pěny. Použitá látka je velmi snadná na údržbu i čištění...


Výprodej extra sleva AT25 2,5 (50%) 52 x hodnotené

Kategorie produktů vyprodej extra sleva at25 obsahuje 9 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
výprodej extra sleva at25 za super ceny
© 2024Kontakt